Poznaj sztab szkoleniowy – obozy Akademii

30-06-2021, 14:00 Porady dla dziecka i rodzica

Oficjalnie możemy poinformować, że ruszyły pierwsze obozy Akademii. Ten tydzień, a jednocześnie początek lipca upłynie w piłkarskim rytmie, a kolejne tygodnie przyniosą wiele przygód. Dlaczego? Oprócz obozów dedykowanych dla piłkarzy czekają nas również wyjazdy tematyczne. Z tej przyczyny chcielibyśmy przedstawić Ci naszych opiekunów, kadrę i ludzi, którzy tworzą wakacyjne obozy! Przeczytaj artykuł i przenieś się do Dolska, Sędzinka i innych miast w Polsce.

Czy znasz kadrę trenerską Akademii?

,,Przede wszystkim każdy opiekun posiada niezbędne uprawienia wymagane przez Kuratorium Oświaty - zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania lekarskie oraz kurs wychowawcy. Bezpieczeństwo na wyjazdach to jeden z priorytetów, którymi kierujemy się podczas organizacji. Przykładamy dużą uwagę do tego, by opiekun posiadał podejście pedagogiczne, bo to duży klucz do tego, by wyjazd się udał, a cała ekipa czuła się komfortowo. Myślę, że dobór trenerów jest przeprowadzany wzorowo, o czym świadczy fakt, że dzieciaki chcą wracać co roku.” – podsumowuje Piotrek Ziąbka, Specjalista ds. Promocji Obozów.

Sztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi. W naszej kadrze mamy trenerów, którzy od lat biorą udział w obozach oraz koordynują prace innych szkoleniowców podczas wyjazdów.

Poznaj weteranów naszego sztabu szkoleniowego!

Trener z powołaniem, czyli Damian Kosinski

W Akademii jest selekcjonerem  od ponad dwóch lat. Trenuje zespoły A1 i B2. Każdy trening jest dla niego wyzwaniem i zdecydowanie wyjątkowym czasem. Posiada licencję UEFA Grassroots C oraz regularnie korzysta z kursów i szkoleń z zakresu przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży, dzięki temu może rzetelnie dzielić się swoją wiedzą. Dodatkowo jest instruktorem pływania oraz studentem Wychowania Fizycznego drugiego stopnia. W wolnych chwilach cały czas żyje wszelaką aktywnością fizyczną. Zdecydowanie dzieciaki nigdy się z nim nie nudzą!

Trener z długoletnim doświadczeniem – Konrad Serwa

Swoją przygodę jako selekcjoner w Akademii rozpoczął trzy lata temu. Jest trenerem grup A1 i B1. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do pracy. Potrafi zmobilizować każdego do pracy, a przy tym jego zajęcia są pełne zabawy. Posiada licencję Grassroots C. W wolnych chwilach amatorsko gra  w piłkę. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu między innymi: jeździ na rowerze, rolkach. Fascynuje się akwarystyką. 

To tylko cząstka naszego sztabu. Bez wątpienia kadra trenerska charakteryzuje się profesjonalizmem,  podejściem pedagogicznym i przede wszystkim każde działanie teamu Akademii płynie z pasji. Jeśli Twoje dziecko jedzie w tym roku na wakacyjny obóz to z pewnością spotka się z dużym zaangażowaniem i ciepłem od organizatorów.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl