Nadwaga i otyłość wśród dzieci i młodzieży – czy powinniśmy się bać?

07-04-2023, 12:47 Będąc na spacerze lub na placu zabaw, coraz częściej można zauważyć dzieci i młodzież o nadmiernej masie ciała. Niestety taki widok dotyczy również małych dzieci. Lekarze i specjaliści alarmują, że jeśli tendencje wzrostowe utrzymają się, to w roku 2025 na świecie będzie ok. 70 mln dzieci w wieku do 5 lat z nadmierną wagą ciała.

Wracamy na boisko! Jak się przygotować?

03-04-2023, 15:49 Rozpoczął się kwiecień, a więc nadszedł czas, aby powrócić na boiska! Nasi zawodnicy z utęsknieniem czekali na możliwość grania na świeżej murawie, aby poczuć się jak prawdziwo piłkarze. Pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza, choć zgodnie z przysłowiem ,,kwiecień plecień, co przeplata, trochę zimy, trochę lata”. Jak przygotować się na trening na dworze? W co warto zaopatrzyć dziecko? Odpowiedzi znajdziecie w naszym artykule.

Ruszają wiosenne nabory 2023 – dołącz do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów!

22-03-2023, 11:19 Wiosna już trwa, na dworze robi się cieplej, a to idealny czas na rozpoczęcie dodatkowych zajęć sportowych, które przyniosą Twojemu dziecku radość i satysfakcję. W Akademii rozpoczynamy wiosenne nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-12 lat. Każdy może skorzystać z 2 bezpłatnych treningów. Włącz sportowy tryb i zacznij trenować w Akademii!

Letnie obozy Akademii – co Cię czeka w tym sezonie?

07-03-2023, 13:44 Wielkimi krokami zbliża się sezon letni, który dla wielu osób jest czasem wypoczynku i naładowania baterii. Jest to też doskonały czas na zaplanowanie wyjazdu lub zorganizowanego wypoczynku. Nasi zawodnicy od lat wykorzystują wakacyjny czas na rozwijanie swoich pasji i aktywności. Cieszymy się, że rodzice szukają nowych rozwiązań na zapewnienie dziecku wakacji pełnych atrakcji i wrażeń! Zachęcamy do zapoznania się z letnią ofertą obozów sportowych i tematycznych, na które Twoja pociecha może wybrać się wraz z kolegami lub rodzeństwem.

Czy trening na świeżym powietrzu w chłodne dni wyjdzie dziecku na zdrowie?

01-03-2023, 10:31 Trening na dworze, nawet w zimie, niesie ze sobą ogromne korzyści! Choć wielu rodziców martwi się, że pociecha za mocno zgrzeje się w trakcie treningu, co będzie przyczyną przeziębienia. Nic bardziej mylnego! Kluczem jest odpowiednie przygotowanie dziecka na taki wysiłek. Dlaczego warto przełamać bariery i pozwolić swoim małym sportowcom uczęszczać na treningi na dworze, nawet przy chłodniejszej pogodzie?
502741749 zapisy@apstal.pl