Jak przygotować się na obóz?

17-01-2023, 16:33 Wielkimi krokami zbliżają się zimowe obozy. Planując wyjazd na jeden z naszych turnusów, należy odpowiednio przygotować swoje dziecko. Co zawodnik powinien zabrać ze sobą? Czego dzieci nie powinny pakować?

Budujemy pewność siebie dziecka!

09-01-2023, 14:31 Pewność siebie powinno budować się od najmłodszych lat. Dzięki temu każde dziecko w przyszłości będzie świadome swoich umiejętności, nie tylko na boisku, lecz także w dorosłym życiu. Treningi każdej drużynowej dyscypliny sportowej bardzo dobrze wpływają na kształtowanie samooceny młodego zawodnika. Dlaczego pewność siebie dziecka jest tak ważna w sporcie?

Jaki obóz tematyczny wybrać dla dziecka?

19-12-2022, 17:43 Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już dzisiaj zdecyduj się na wybór odpowiedniego obozu dla Twojego dziecka. Jakie turnusy oferuje Akademia Piłkarska Stali Gorzów? Który z nich będzie najlepszy dla Twojego dziecka?

Widzimy się na hali - jak się przygotować?

25-10-2022, 10:46 Koniec października oznacza koniec sportowej przygody zawodników na dworze. Nie ma obaw, nie oznacza to zakończenia treningów Akademii! Od listopada nasi adepci będa mogli przystąpić do zajęć na hali, gdzie będą ćwiczyli do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny. Nowe miejsca treningów mogą wywołać wśród rodziców pytania o sposób organizacji zajęć. W poniższym artykule zawarliśmy kilka wskazówek, na które opiekun powinien zwrócić uwagę, aby dobrze przygotować dziecko na halę.

Dlaczego warto pojechać na Obóz Zimowy z Akademią?

18-10-2022, 10:55 Jesień w pełni, ale zima za pasem. To doskonały czas, aby pomyśleć nad zaplanowaniem ferii zimowych swojemu dziecku, pełnych aktywności fizycznej i ciekawych atrakcji! Obozy, zwłaszcza sportowe, dostarczają młodemu zawodnikowi wiele pięknych wspomnień i emocji! Jednak wśród rodziców mogą pojawić się wątpliwość, czy tak krótka przerwa zimowa to odpowiedni czas dla ucznia na sportową rozrywkę. Dlaczego warto zapisać dziecko na zimowy turnus?
Projekt i wykonanie: cogitech group