Zawodnicy wracają na boiska! Jak przygotować się do treningu na dworze?

04-04-2024, 11:50 Promienie słońca, przyjemny, lekki wiatr, zielona murawa i piłka nożna – tak, mowa o treningach Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów na świeżym powietrzu! Kwiecień to czas, kiedy nasi zawodnicy wracają na boiska. Zarówno trenerzy, jak i adepci Akademii z utęsknieniem wyczekiwali momentu, aby wreszcie móc grać na świeżej murawie, jak zawodowi piłkarze. Warto jednak pamiętać, że pogoda w tym miesiącu bywa nieprzewidywalna, dlatego w poniższym artykule przedstawiliśmy kilka wskazówek, jak należy się dobrze przygotować.

W jaki sposób motywować dziecko? 5 wskazówek, jak dodać mu skrzydeł

25-01-2024, 12:20 Dzieci obecnie otacza wiele bodźców, które wpływają na ich zachowanie, a przede wszystkim na uwagę, która w coraz większym stopniu ulega szybkiemu rozproszeniu. Przed rodzicami, nauczycielami, czy trenerami staje trudne zadanie, aby zainteresować dziecko, skupić jego uwagę, a tym samym zmotywować je do działania. W jaki sposób zrobić to skutecznie? Wskazówki znajdziesz w naszym artykule.

Zdowie psychiczne dzieci i młodzieży pod lupą

15-01-2024, 17:15 Od 2005 roku trzeci poniedziałek stycznia uważany jest za najbardziej depresyjny dzień w roku i został określony terminem Blue Monday. Nazwa ta pochodzi od angielskiego idiomu ,,feeling blue”, co oznacza złe samopoczucie oraz przygnębienie. Dzień ten jest momentem refleksji nad stanem zdrowia psychicznego, także wśród dzieci i młodzieży. Zdrowie psychiczne młodych ludzi jest tak samo ważne, jak i dorosłych, dlatego należy o nie dbać cały czas, nie tylko wtedy, kiedy pojawia się kryzys. Jako rodzice i opiekunowie należy każdego dnia okazywać wsparcie pociechom, pomagać im w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami, emocjami oraz kształtować ich kompetencje społeczne.

Stal Cup - jak przygotować się na turniej?

06-11-2023, 15:17 25 listopada rozpocznie się długo wyczekiwany turniej Stal Cup! Turnieje to wielkie wydarzenie dla każdego zawodnika Akademii, dlatego ważne jest, aby dobrze przygotować dziecko na nadchodzące rozgrywki.

Przechodzimy na halę! Jak się przygotować?

30-10-2023, 15:01 Już niedługo widzimy się na hali! Początek listopada to czas, kiedy nasi adepci zaczynają trenować na halach sportowych. Niekiedy wiąże się to ze zmianą miejsca odbywania się treningów - takie informacje będą przekazywać trenerzy oraz koordynatorzy lokalizacji. Nowy harmonogram treningów będzie obowiązywał do kalendarzowej wiosny. W poniższym artykule zamieściliśmy kilka wskazówek, na które rodzic powinien zwrócić uwagę, aby dobrze przygotować pociechę na treningi na hali.
502741749 zapisy@apstal.pl