Przewagi Akademii

Rozwój podopiecznych Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów jest dla nas najważniejszy, dlatego przykładamy najwięcej starań co do jakości treningów oraz modernizacji baz szkoleniowych mając na celu przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie Twojego dziecka.

Aby przybliżyć Ci cechy, które wyróżniają nas spośród innych klubów piłkarskich, postanowiliśmy podzielić je na 3 grupy.

Organizacja i bezpieczeństwo


Profesjonalna kadra

Trenerzy prócz szkoleń uprawniających ich do pracy z dziećmi i potwierdzających kompetencje trenerskie (licencje UEFA A, B, C), systematycznie biorą udział w konferencjach oraz kursach w zagranicznych klubach.

Kadra Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów odwiedziła między innymi w celach dydaktycznych sztaby klubów: hiszpańskiego Getafe CF, niemieckiej Herthy Berlin czy holenderskiego Twente Enschede.

Dzięki tak licznej grupie szkoleniowców, Akademia pozwala zawodnikom na swobodną organizację swojego udziału w grupach treningowych.

Ubezpieczenie zawodnika 

Każdy zawodnik Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów w ramach abonamentu ma zapewnione podstawowe ubezpieczenie zdrowotne, które obejmuje treningi i mecze turniejowe. Troska o bezpieczeństwo naszych uczestników jest dla nas priorytetem.

Możliwość odrabiania treningów

W naszej Akademii każdy trening, który z różnych względów (pogodowych, zdrowotnych, świątecznych) musi zostać odwołany, zostaje odrobiony w możliwie najszybszym i dogodnym dla rodziców i trenerów terminie.

 

Rozwój i szkolenie


Autorski system rozgrywek

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to pionierski projekt pozwalający na rywalizację zawodników w myśl zasady fair play i idei zespołowości.

Odbywające się rozgrywki, w pełni dostosowane do poziomu oraz wieku zawodników, zapewniają nie tylko piłkarskie emocje, ale przygotowują uczestników do piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie.

Dwie ścieżki kariery

Stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników. Tym, którzy dopiero do nas dołączają proponujemy tzw. ścieżkę lokalizacyjną, gdzie skupiamy się na zawodnikach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną i bacznej obserwacji ich postępów.

Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej – nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

Treningi dopasowane do grup wiekowych

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie samopoczucie dziecka podczas zajęć. Dlatego każda nasza grupa treningowa jest w pełni dostosowana do wieku uczestników. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia odpowiednich warunków rozwojowych nawet najmłodszym zawodnikom.

Ponadto, na każdym treningu obecnych jest dwóch trenerów, co przekłada się na wzmożoną pracę i zwrócenie większej uwagi na każdego piłkarza.

Treningi przez 12 miesięcy w roku

Jesteśmy dostępni dla naszych zawodników przez cały rok – w naszej Akademii nie ma przerw wakacyjnych czy spowodowanych feriami zimowymi.

Całoroczna działalność pozwala na organizację większej liczby treningów służących rozwojowi i dobrej zabawie naszych uczestników.

 

Rozrywka i edukacja


Turnieje z nagrodami i medalami

Stal Cup, Turnieje Regionów, FootballPro Cup Masters to pionierskie projekty pozwalające na rywalizację zawodników w myśl zasady fair play i idei zespołowości.

Odbywające się co tydzień rozgrywki, w pełni dostosowane do poziomu oraz wieku zawodników, zapewniają nie tylko piłkarskie emocje, ale przygotowują uczestników do piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie. Uczestnicy podczas turniejów otrzymują medale i nagrody.

Rozbudowana oferta dodatkowych projektów

Chcemy, by nasi zawodnicy mogli korzystać z różnych form rozwoju. W naszej ofercie znajdują się takie projekty, jak Indywidualne Fundamenty Gry służące kształtowaniu takich cech zawodnika jak motorykataktyka, czy obozy Akademii skierowane do fanów sportu i podróży.

Integracja służąca rozwojowi

Akademia Piłkarska Stal Gorzów oferuje szeroką gamę możliwości służących integrowaniu zespołów, zarówno trenerów jak i uczestników. Są to między innymi dedykowane obozy sportowe i półkolonie w okresie wakacyjnym oraz we ferie zimowe, treningi z rodzicami oraz wspólne wyjścia do miejsc partnerskich takich jak kino, basen, kręgielnia czy parki rozrywki. W ten sposób budujemy ducha drużyny. 

 

502741749 zapisy@apstal.pl