Turnieje

Stal Cup

Stal Cup to jeden z największych cyklów turniejów sportowych dla dzieci, organizowany co roku przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska Stal Gorzów. W każdej edycji bierze udział około 160 dzieci, grających na co dzień w Akademii.

Rozgrywki odbywają się w Gorzowie Wielkopolskim. Młodzi sportowcy w różnych kategoriach wiekowych walczą o medale i miejsca na podium.

Każda edycja Turnieju Stal Cup to duża dawka sportowych emocji, zdrowa rywalizacja, mnóstwo strzelonych bramek oraz głośny doping kibiców.

Zawody to także świetna zabawa dla całej rodziny. Na wszystkich uczestników, ich rodzin, okolicznych mieszkańców oraz przybyłych gości czekają m.in. gry i zabawy, konkursy, warsztaty tematyczne, prelekcje oraz wizyty gwiazd sportu.

Zawody odbywają się na specjalnie przygotowanym Boisku Mobilnym.

Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie

Jako jedyna szkółka piłkarska w Polsce organizujemy własny system rozgrywek ligowych.  Boiska oraz zasady gry są zawsze dostosowane do wieku zawodników.

Staramy się eliminować niezdrową rywalizację między dziećmi, a konspekty rozgrywania turniejów przygotowywać tak, aby nauczyć je współpracy i wzajemnego szacunku. Harmonogramy rozgrywek znajdziesz tutaj.

502741749 zapisy@apstal.pl