Kup sztabkę złota i wesprzyj podopiecznych Fundacji Piotra Reissa!

17-01-2018, 10:15 Akcje charytatywne

Chcesz, aby Twoje pieniądze przemieniły się w prawdziwą inwestycję? Marzysz o pięknym prezencie dla najbliższych? Weź udział w licytacji sztabki złota, ufundowanej przez Grupę Goldenmark. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany podopiecznym współpracującej z naszym klubem Fundacji Piotra Reissa.

Sztabka bulionowa to wyszukany produkt. Inwestycja w złoto renomowanych producentów daje gwarancję dobrze ulokowanego kapitału chronionego przez specjalny certyfikat. Sztabka może stanowić zarówno produkt inwestycyjny, jak również ekskluzywny i wyjątkowy prezent.

Złote sztabki bulionowe – bezpieczna inwestycja

  • Sztabki są jedną z najstarszych metod składowania złota,
  • Inwestycyjne złoto w tej postaci to najczystszy kruszec – próba 999,9,
  • Jest pewną alternatywą dla tradycyjnych instrumentów finansowych,
  • To długoterminowa lokata, która jest świetnym narzędziem na zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego,
  • Ze względu na swoje właściwości złoto jest dobrym sposobem na zabezpieczenie przed ryzykiem inwestycyjnym.

Cały zysk ze sprzedaży sztabki zostanie przekazany na współpracującą z nasza Akademią Fundację Piotra Reissa, której celem jest wsparcie leczenia chorych dzieci oraz upowszechnianie aktywności fizycznej i umożliwienie najmłodszym rozwoju poprzez sport, a także wyszukiwanie i wspieranie finansowe utalentowanych sportowców. Od 5 lat Fundacja dofinansowuje wszelkie działania mające na celu promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia.

Sztabka została ufundowana przez Grupę Goldenmark (dawną Mennice Wrocławską) największego dealera złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Ich oferta dostępna jest w trzynastu oddziałach zlokalizowanych w największych polskich miastach oraz w blisko 450 placówkach partnerskich. Grupa Goldenmark to jedyny podmiot, który skutecznie sprzedaje złoto inwestycyjne w sieciach bankowych, takich jak Alior Bank, Deutsche Bank czy sieć Banków Spółdzielczych.

Weź udział w licytacji: http://allegro.pl/sztabka-zlota-1g-bulionowa-oryginal-golden-mark-i7135728399.html#thumb/3


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group