Piłkarze w walce z koronawirusem. Sprawdź, jak pomagają!

13-05-2020, 15:22 Pandemia opanowała cały świat i utrudniła funkcjonowanie wielu aspektów życia, w tym uniemożliwiła wszelkie mecze piłki nożnej. Mimo, iż piłkarze nie mogą spotkać się na murawie, to w ostatnich miesiącach nie próżnowali. Specjalnie dla Was publikujemy zestawienie charytatywnych akcji i zachowań futbolistów z całego świata!

Twój 1% świata nie zmieni, ale jej świat tak!

18-01-2018, 10:20 Współpracująca z naszym klubem Fundacja Piotra Reissa od lat wspiera leczenie dzieci borykających się z nieuleczalnymi chorobami. Dzięki jej działalności w minionym roku udało się przeznaczyć 20 000 zł na leczenie podopiecznych, ufundować 4508 przedszkolakom udział w darmowych zajęciach ogólnorozwojowych oraz zaangażować ponad 50 dzieci z uboższych rodzin do treningów za symboliczną 1 zł.

Kup sztabkę złota i wesprzyj podopiecznych Fundacji Piotra Reissa!

17-01-2018, 10:15 Chcesz, aby Twoje pieniądze przemieniły się w prawdziwą inwestycję? Marzysz o pięknym prezencie dla najbliższych? Weź udział w licytacji sztabki złota, ufundowanej przez Grupę Goldenmark. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany podopiecznym współpracującej z naszym klubem Fundacji Piotra Reissa.

Pomagajmy nie tylko od święta

28-11-2017, 15:37 Podopieczni Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów już w kolejny weekend wezmą udział w turnieju mikołajkowym Stal Cup 2017. Poza zapewnieniem piłkarskich atrakcji zawodnikom klubu, tegorocznej edycji turnieju, przyświeca również nadrzędny cel - podczas turnieju odbędzie się zbiórka charytatywna dla podopiecznych współpracującej z klubem Fundacji Piotra Reissa.
Projekt i wykonanie: cogitech group