Zaplanuj wakacje z Akademią już dziś!

26-02-2020, 08:16 Porady dla dziecka i rodzica

Ferie zimowe za nami. Drugi semestr roku szkolnego trwa. Za oknem zimno, wietrznie, nieprzyjemnie. Jak poprawić sobie humor? Najlepiej skupić się na wakacjach! Do lata zostały 4 miesiące. Znów będzie słońce, ogrom czasu wolnego i nikt nie będzie chciał go marnować na nudę. Uniknij jej, uczestnicząc w naszych obozach!

Na sezon letni 2020 przygotowaliśmy dla Was szeroką gamę różnorodnych ofert! Dla miłośników futbolu mamy wyjazdy piłkarskie, bramkarskie, pływacko-piłkarskie. Odbędzie się oczywiście też elitarny Champions Camp! Dla osób, wolących ruszać się w rytm muzyki, organizujemy obóz taneczny. Pamiętaliśmy również o e-sportowcach, zatem aktywni na serwerach Minecraft, Brawl Stars również znajdą coś dla siebie, tak samo jak Youtuberzy i Tiktokerzy! Dla maluszków mamy letnią edycję Adapt Camp oraz Rodzic + dziecko! Szczegóły na naszej stronie.

Wakacje letnie są długie i często trudno znaleźć idealny termin, dlatego zdecydowaliśmy się zapewnić w tym roku ponad 20 turnusów! Teraz pozostaje tylko znaleźć wyjazd w datach dopasowanych do Twoich planów wakacyjnych o wymarzonej tematyce i… Co jeśli nie ma już miejsc? Tak przykra sytuacja może Cię spotkać, jeżeli będziesz odwlekać zapisy na ostatnią chwilę. Zrób to już dziś i zyskaj czas na dokładne przygotowanie się do wyczekiwanego wyjazdu! Raz zabukowane miejsce już Ci nie ucieknie!

Zobacz jak bawiliśmy się w zeszłym roku na obozie piłkarskim w Dolsku!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group