Wiosenne nabory w Akademii Piłkarskiej Stali Gorzów!

06-05-2019, 11:37 Nabory piłkarskie

Już za kilka dni oficjalnie powitamy wiosnę! Z tej okazji Akademia Piłkarska Stal Gorzów ogłasza nabory do drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych. Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Zawodnikiem Akademii może stać się każdy chętny chłopiec czy dziewczynka już od 4. roku życia. Dodatkowo specjalnie dla osób, zapisujących się w trakcie trwania naborów przygotowaliśmy specjalną ofertę 2 darmowych treningów zapoznawczych! 

Akademia Piłkarska Stal Gorzów prowadzi zajęcia w 5 ośrodkach treningowych. Nasi trenerzy posiadają certyfikaty UEFA oraz wieloletnie doświadczenie. W naszym klubie kierujemy się komfortem i możliwością rozwoju zawodników. Nie stawiamy przed dziećmi presji wyniku, skupiamy się na czerpaniu radości oraz chęciu uczestnictwa w zajęciach. 

Poznaj przewagi APSTAL: 

- Wykwalifikowana kadra 

- 2 darmowe zapoznawcze treningi 

- Możliwość odrabiania zajęć 

- Trenujemy także w ferie i wakacje 

- Profesjonalne zaplecze sportowe 

- Opieka profesjonalistów 

 

 2 ścieżki kariery: podstawowa i zaawanasowana  

Jeśli Twoje dziecko rozpoczyna dopiero przygodę z piłką i poszukuje miejsca, w którym będzie mógł rozwijać swoje pasje pod okiem profesjonalnych trenerów to Akademia Stal Gorzów jest idealnym miejsce. W prostych krokach pokazujemy, jak to zrobić: 

 

Jak dołączyć do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów? 

1. Wejdź na stronę apstal.pl 

2. Kliknij „zarejestruj” w prawym górnym rogu 

3. Wybierz lokalizację

4. Przyjdź na trening 

Kolejną ścieżką rozwoju w naszym klubie przeznaczona dla zawodników, którzy posiadają już większe umiejętności jest droga reprezentacyjna. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko jest gotowe na rywalizację na najwyższym poziomie i chce reprezentować klub na arenie ogólnopolskiej, to zapisz go do Reprezentacji Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów! Więcej informacji o drużynach reprezentacyjnych znajdą Państwo pod adresem: k.grzybowski@apstal.pl lub pod numerem: 531 303 833

W naszych drużynach każdy znajdzie dla siebie miejsce, przyjdź i zobacz, jak szkolimy!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl