Jak zachęcić dziecko do aktywności fizycznej?

03-10-2022, 12:56 Uczęszczanie na dodatkowe zajęcia sportowe pozwala dziecku na odkrywanie pasji, naukę nowych umiejętności i poznawanie rówieśników. W związku z pierwszym treningiem dziecka, przed rodzicem gromadzi się wiele pytań, czy dziecko poradzi sobie na zajęciach, czy będzie chciało uczęszczać regularnie oraz czy się szybko nie zniechęci. Bez wątpienia na tym etapie ogromną rolę odgrywają rodzice, którzy są wzorem dla swoich pociech, również pod względem nastawienia do aktywności fizycznej, dlatego warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami Akademii, aby móc jeszcze lepiej wspierać swoją pociechę na początku przygody ze sportem!

Trenuj z klasą – Nabory Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów

21-09-2022, 15:55 Dryń – dryń wybił dzwonek naboru do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Czas rozpocząć rok szkolny w sportowym wydaniu! Jak to zrobić? Zapisz swoją pociechę na dwa zapoznawcze treningi i podejmij piłkarskie rękawice. Jak dołączyć do naszego klubu? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Dlaczego Twoje dziecko powinno brać udział w turniejach piłkarskich?

21-09-2022, 11:18 Sport niesie ze sobą ogromne emocje. Pierwsze strzelone gole, okrzyki kibiców i szybkie bicie serca to kolejne wspomniane budowane podczas podróży z piłką nożną. Wydarzenia sportowe mają niepowtarzalny klimat i odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Oprócz dobrej zabawy i dawki pozytywnych wspomnień przynoszą wiele wartościowych lekcji dla każdego uczestnika turnieju. O zaletach i powodach, dlaczego turnieje są ważne dla młodego zawodnika dowiesz się w tym artykule.

Jeszcze bliżej celu – nabory do dodatkowych treningów piłkarskich

24-03-2022, 09:54 Marzeniem młodego piłkarza jest osiągnięcie sukcesów sportowych na najwyższym poziomie. Dzięki dodatkowym treningom piłkarskim Akademii adepci odnoszą szybsze rezultaty i piłkarskie postępy, a w konsekwencji piłkarskie spełnienie! Właśnie trwają nabory do grup treningowych! Zapisz się na bezpłatny trening i rozwiń piłkarskie skrzydła!

Wiosenne Nabory - dołącz do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów

21-03-2022, 13:19 Szukasz dla swojej pociechy dodatkowych zajęć sportowych, które przyniosą jej uśmiech i rozwój fizyczny? Dobrze się składa! Rozpoczynamy wiosenne nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-12 lat. Tylko teraz zawodnicy mogą skorzystać z dwóch bezpłatnych treningów i odebrać prezent. Przekonaj się, że warto!
Projekt i wykonanie: cogitech group