Wraz z Nowym Rokiem przenieś się z nami w inny wymiar futbolu – dołącz do nas!

04-01-2021, 15:06 Nabory piłkarskie

Nowy Rok może oznaczać nowe plany, postanowienia i świeży start. To również odpowiedni czas by rozpocząć przygodę sportową lub odkryć nowe hobby! Akademia Piłkarska Stal Gorzów zachęca do tego by spróbować swoich sił podczas czterech darmowych treningów w naszym Klubie! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla Ciebie podczas dwóch tygodni ferii!

Ferie 2021, czyli Noworoczne Nabory!

Podczas dwóch tygodni ferii osoby, które dołączą do Akademii w tym czasie, mają możliwość skorzystania z 4 darmowych treningów. Przy tej okazji przypominamy, że nadal możesz wziąć udział w naszych obozach i półkoloniach, które trwają w okresie wolnym od zajęć szkolnych!

 

Zapisz się na treningi!

Sprawdź ofertę obozów i półkoloni!

 

Co zyskuje nowy zawodnik Akademii?

•             4 bezpłatne treningi,

•             rezerwację miejsca w grupie treningowej,

•             opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

•             ubezpieczenie NNW,

•             udział w turniejach,

•            dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Rozpocznij aktywnie Nowy Rok

Rok 2020 przyniósł nam wiele niespodzianek. Większość czynności przeniosła się do wirtualnego świata. Choć istnieją tego pozytywne strony to nie można zapominać o największym mankamencie, czyli fakt, że większość dzieci utraciło możliwość rozwijania sprawności fizycznej. Tryb siedzący u najmłodszych nie pozwala na prawidłowy rozwój i może przyczyniać się do zagłębiania nieprawidłowych postaw ciała, co może objawiać się wieloma dysfunkcjami. O aktywność apeluje się od wielu lat, w każdej grupie wiekowej. Choć większość z nas zna zalety uprawiania regularnego sportu, to mimo to nie każdy pragnie wdrożyć to w rzeczywistość i codzienne nawyki. Sport, który towarzyszy dziecku od najmłodszych lat wpływa na jego rozwój fizyczny i psychiczny. Ponadto przez sytuację epidemiologiczną i zdalny system nauczania malcowi może brakować cennego ruchu. Dzięki jednej decyzji możesz przyczynić się do budowy odporności, czasu pełnego radości i wzmacniania zdrowia, które potrzebuje twoje dziecko.

Dlaczego warto dołączyć do Akademii na początku roku?

Ten okres jest idealny do tego, by rozpocząć piłkarską przygodę. Dzięki możliwości 4 bezpłatnych treningów Twoje dziecko ma możliwość na to, by zaadaptować się w nowej drużynie. Nie masz powodu do zmartwień, czy mały sportowiec poradzi sobie na zajęciach, ponieważ każdy zawodnik trafia do grup treningowych dopasowanych wiekiem i umiejętnościami. Ponadto kadra trenerska szkoli młodych graczy w oparciu o unikalną metodologię szkolenia. Co więcej oprócz wysokiej kwalifikacji sztabu, trenerzy wykazują się umiejętnościami pedagogicznymi, co sprawia że każdy zawodnik poczuje rodzinną atmosferę i przynależność do barw klubu! Warto zaznaczyć, że nowi zawodnicy mają możliwość wyboru dwóch ścieżek kariery. Akademia daje szansę rozwoju, udziału w wielu turniejach i nawiązaniu przyjaźni na wiele lat. Nowy Rok może być początkiem, inwestycją w zdrowie i przyszłość Twojej pociechy.

Ferie mogą okazać się wyjątkowym czasem, to od Ciebie zależy, czy umożliwisz dziecku spełnienie piłkarskich marzeń!

 

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group