Wiosenne Nabory - dołącz do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów

21-03-2022, 13:19 Nabory piłkarskie

Szukasz dla swojej pociechy dodatkowych zajęć sportowych, które przyniosą jej uśmiech i rozwój fizyczny? Dobrze się składa! Rozpoczynamy wiosenne nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-12 lat. Tylko teraz zawodnicy mogą skorzystać z dwóch bezpłatnych treningów i odebrać prezent. Przekonaj się, że warto!

Akademia Piłkarska Stal Gorzów

Doświadczenie w szkoleniu dzieci i młodzieży 

Zaufaj nam - jesteśmy specjalistami w wychowaniu dzieci poprzez sport! W naszych treningach mogą wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od 3 roku życia! Regularne zajęcia sportowe, które są przede wszystkim świetną zabawą, przyczynią się do wzrostu aktywności fizycznej i odporności dziecka. Wszystkie działania Akademii skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie - zdrowiu i szczęściu dziecka. Ponadto każdy nowy zawodnik otrzyma od nas prezent:

• 2 bezpłatne treningi,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

apsg przewagi

Zarejestruj się na 2 bezpłatne treningi!

Czy Twoje dziecko rozpiera energia i trudno mu usiedzieć w miejscu? Twoja pociecha lubi zabaw z piłką i często prosi Ciebie, żebyście zagrali wspólny mecz?

Brzmi znajomo? Zajęcia piłkarskie dla dzieci stanowią dobry początek do aktywnej zabawy, a jednocześnie nauki zdrowych nawyków. Trening to odpowiedni czas na to, aby rozładować u dzieci niekończące się pokłady energii. Zawodnicy podczas zajęć sportowych wykonują wiele ćwiczeń, które wymagają od nich koordynacji, skakania, czy też biegania. Przy podwyższonej aktywności organizm dziecka pobiera zwiększoną ilość tlenu. Oznacza to, że wzmacniają się płuca i serce, a wszystkie narządy zostają odpowiednio dotlenione. Warto zaznaczyć, że regularne treningi piłki nożnej  wpływają na prawidłową pracę mózgu. Jest on dotleniony, co sprzyja wysokiej koncentracji, dobrej jakości snu.

Uczymy zespołowości!

Treningi piłki nożnej wymagają od zawodników współpracy i umiejętności funkcjonowania w zespole. Bez wątpienia ta cecha ułatwi kolejne etapy życia Twojego dziecka. Obecnie ta zdolność jest na wagę złota. Pociecha będzie często musiała pracować w grupie między innymi w szkole, czy też w pracy. Maluchy już od najmłodszych lat mogą dowiedzieć się, że żeby osiągnąć w życiu sukces należy połączyć siły i grać do jednej bramki.

Do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów zapraszamy chłopców i dziewczynki od 3 roku życia. W naszym systemie szkolenia kierujemy się unikalną metodologią szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Dzięki temu dajemy możliwość zrównoważonego rozwoju piłkarskiego, ponieważ każdy nowy adept Akademii trafia do grup treningowych dopasowanych wiekiem i umiejętnościami. W każdej kategorii  wiekowej zajęcia wyglądają inaczej, różnią się ćwiczeniami i założeniami treningowymi. Dodatkowo w naszym klubie istnieją dwie ścieżki kariery – lokalizacyjna i reprezentacyjna. Uważam, że trenerzy Akademii wyróżniają się podejściem pedagogicznym i coachingowym, które wynika z nielinearnej pedagogiki – wskazujemy zawodnikom konkretne cele do zrealizowania, nie narzucając im jednej drogi, to duża wartość szkoleniowa Akademii  – komentuje Marek Pawłowski, Dyrektor ds. Sportu.  

Piłka nożna dla każdego – rozwój interpersonalny!

Bez wątpienia treningi piłki nożnej przyczyniają się do rozwoju strefy emocjonalnej, kształtowania charakteru i temperamentu dziecka. Boisko uczy dyscypliny, nawiązywania relacji oraz wymaga od malca podejmowania decyzji. Trening zrzesza wiele charakterów, każdy znajdzie tam dla siebie miejsce, niezależnie od tego, czy dziecko jest ,,łobuzem”, czy też jest nieśmiałe. Treningi pozwalają na to, by zawodnicy pracowali nad sobą, byli bardziej odważni, śmiali, jak i świadomi, że trzeba przestrzegać określonych zasad.  

Na czym polega pierwszy trening w Akademii?

Po zarejestrowaniu na zajęcia wystarczy przyprowadzić dziecko na najbliższy trening dostępny w harmonogramie danej lokalizacji. Moment dołączenia nowego zawodnika do drużyny jest bardzo ważny, dlatego dbamy o jego szybką aklimatyzację w zespole. Na pierwszym treningu dziecko może mieć stały kontakt z rodzicem, może obserwować kolegów i koleżanki przy linii bocznej boiska, bądź dołączyć do drużyny od razu! Nasi trenerzy przedstawiają nowego zawodnika pozostałym uczestnikom zajęć, po czym następuję klasyczne przybicie piątki! Nasi trenerzy dzielą się miłością do futbolu, aby każdy moment obcowania dzieci z piłką obfitował w radość.

Jak zapisać dziecko na treningi?

Umożliwiamy 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak, by każdy zawodnik mógł przekonać się do sztabu trenerskiego i formy treningów. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji. Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

Co przygotować na pierwszy trening?

Najlepiej przybyć na miejsce ok. 15 min przed rozpoczęciem treningu! Strój sportowy zależy od warunków atmosferycznych. Przede wszystkim, powinien składać się z koszulki, spodenek i obuwia piłkarskiego. W przypadku deszczu lub chłodu po treningu, należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres). Przypominamy także o wodzie niegazowanej (przynajmniej 0,5 l). Szczegółowe informacje na temat przygotowania do pierwszego treningu znajdziesz tutaj!

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 508 036 487  lub zapisy@apstal.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group