Trwają nabory w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów w każdej kategorii wiekowej

16-08-2023, 13:26 Nabory piłkarskie

Koniec wakacji to czas wielkich przygotowań na nowy rok szkolny. Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko było wyposażone we wszystkie niezbędne podręczniki i przybory szkolne. Kolejnym ważnym aspektem dla rodzica jest zapewnienie dziecku zajęć, które zagwarantują mu odpowiedni rozwój umiejętności i pasji.

To doskonały moment na rozpoczęcie dodatkowych zajęć sportowych, które przyniosą Twojej pociesze wiele radości, zabawy oraz satysfakcji. W Akademii rozpoczynamy nabory do drużyn piłkarskich, dedykowane dziewczynkom oraz chłopcom w każdej kategorii wiekowej!

Zadzwoń i odbierz zaproszenie na bezpłatne treningi pod nr tel: 502 741 749

treningi Akademia Piłkarska Stal Gorzów

Co Akademia zapewnia każdemu zawodnikowi?

Akademia Piłkarska Stal Gorzów od zawsze stawia na zdrowie oraz szczęście każdego uczestnika zajęć Akademii. Nasze działania skupiają się na zapewnieniu, jak najlepszych warunków do rozwoju sportowego dziecka na każdym etapie szkolenia. Dołączając do Akademii, każdy nowy zawodnik otrzyma:

• bezpłatne treningi, po których rodzic podejmuje decyzję o pozostaniu w klubie,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• treningi blisko Ciebie, 

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach z nagrodami,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Oprócz powyższych zalet, w abonament treningów wpisuje się wiele benefitów dla dziecka!

Podczas treningów Akademii dziecko poprawia swoją sprawność fizyczną, a przy okazji nabywa pewności siebie. Uczestnik zajęć dostosowując się do wyznaczonych zasad przez trenera, uczy się organizacji oraz odpowiedzialności.  Ćwiczenia dostosowane do grup wiekowych oraz indywidualnych możliwości zawodnika, kształcą jego koordynację ruchową oraz siłę. W dodatku, dziecko, aby poczuć się raźniej w drużynie, może przyprowadzić na trening swojego kolegę! Trening na lokalizacji to także dobra okazja, aby Twoja pociecha poznała rówieśników z okolicy, z którymi będzie mogła dzielić piłkarską pasję.

Akademia Stal Gorzów

Prowadzimy nabory w każdej kategorii wiekowej:

  • 3 - 6 lat - Skrzat
  • 7 – 9 lat - Żak
  • 10 – 11 – Orlik
  • 12- 13 lat – Młodzik
  • 14 – 15 – Trampkarz
  • 16 – 17 – Junior młodszy

Piłka nożna kształtuje charakter

Każde dziecko uczęszczając na treningi Akademii wyrabia u siebie prawidłowe, zdrowe nawyki. Adept naszego klubu zaczyna być świadomy, jak ważna jest aktywność fizyczna i jaki ma ona wpływ na rozwój człowieka. Dziecko poprzez rzetelne wykonywanie ćwiczeń, uczy się koncentracji oraz łatwo przystosuje się do panujących warunków. W Akademii zawodnicy ćwiczą bez względu na niepogodę, dzięki czemu budują swoją odporność, a także się hartują.

Jak przygotować dziecko na pierwszy trening w Akademii?

Dziecko w wieku 3-9 lat przychodzi na trening przebrane i gotowe do zajęć. Warto przyjść 15 min. przed treningiem, aby odnaleźć właściwe miejsce odbywania się zajęć.  Starsze roczniki mogą przebrać się  w szatniach. Dostosowanie ubrania zależy przede wszystkim od obiektu, w którym odbywają się treningi poszczególnych drużyn. Jeśli trening odbywa się na hali, dziecko powinno być ubrane w koszulkę, spodenki, getry oraz obuwie piłkarskie. W przypadku treningu na zewnątrz, strój należy dostosować do warunków atmosferycznych. W przypadku deszczu lub chłodu należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres, czapkę itd.). W momencie wyposażenia drużyny Akademii w jednorodne komplety meczowe, zawodnicy przychodzą ubrani w oficjalny strój naszego klubu.

nabory do AKademii Piłkarskiej Stal Gorzów

Jak zapisać dziecko na treningi?

Umożliwiamy bezpłatne, zapoznawcze treningi, aby każdy nowy zawodnik mógł zapoznać się z formą treningów oraz z kadrą szkoleniową. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej małego piłkarza. Rejestracja dziecka na zajęcia jest bardzo prosta! Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 782 705 289 lub zapisy@apstal.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl