Ruszyły nabory – rekordowe zainteresowanie Akademią Piłkarską Stal Gorzów trwa!

19-04-2018, 15:40 Nabory piłkarskie

Już ponad 250 rodziców zaufało Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Przyjdź na darmowy trening zapoznawczy i spróbuj swoich sił. Trenerzy zapraszają wszystkich pasjonatów piłki nożnej już od 4. roku życia. 

Jesteśmy w Twoim mieście

Akademia Piłkarska Stal Gorzów to klub działający w ponad 10 lokalizacjach usytuowanych w na Ziemi Lubuskiej. Główną ideą szkolenia w Akademii jest zapewnienie każdemu z zawodników poczucia spełnienia i możliwości czerpania jak największej radości z samej gry.

- Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia i piłki nożnej. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integracje i zespołowość - wspomina wicedyrektor ds. sportu, Bartosz Kujawa.

Ruszają nabory uzupełniające!

Wraz z pierwszymi promieniami słońca Akademia Piłkarska Stal Gorzów ogłasza wiosenne nabory w kategoriach wiekowych:

  • 4-6 lat: SKRZAT,
  • 7-9 lat: ŻAK,
  • 10-11 lat: ORLIK,
  • 12-13 lat: MŁODZIK,
  • 14-15 lat: TRAMPKARZ,
  • 16-17 lat: JUNIOR MŁODSZY.

Nabory uzupełniające to idealny moment, aby rozpocząć przygodę w klubie i poznać nowych przyjaciół z boiska. Duża grupa nowych zawodników szybciej adaptuje się w gronie nieznanych sobie kolegów i koleżanek. Tegoroczne nabory wyróżniają się nie tylko rekordową liczbą zainteresowania, ale i możliwością spróbowania swoich sił podczas 2 darmowych treningów. Tylko do końca marca zakładając konto na stronie www.apstal.pl otrzymasz możliwość udziału w 2 darmowych treningach zapoznawczych na start.

Rozwiń pasję bez barier

Akademia daje szansę na rozwój każdego dziecka. Bez względu na umiejętności, poziom zaawansowania i miejsce zamieszkania – każdy podopieczny klubu, znajdzie coś dla siebie. Jak wspomina koordynator Akademii – Krzysztof Grzybowski, każde dziecko jest objęte tą samą metodologią pracy i analizą. Zadaniem całej kadry trenerskiej na tym etapie piłkarskiego rozwoju jest nauka przez zabawę i odłożenie stresogennej rywalizacji na przyszłe lata.

- Rozwijamy pasję tysięcy zawodników, stawiając kres jakimkolwiek barierom. Chcemy funkcjonować w świadomości społeczeństwa poprzez współpracę z zagranicznymi klubami piłkarskimi, wprowadzenie spójnej, opartej na zachodnich wzorcach metodologii szkolenia, organizowanie własnego systemu rozgrywek ligowych – Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, a także turniejów mikołajkowych Stal Cup czy imprez sportowych, takich jak m. in. międzynarodowy turniej FootballPro Cup Masters i konferencji dla trenerów, FootballPro Coachingpodkreśla koordynator Grzybowski.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wychowankowie Akademii z dnia na dzień stają się coraz lepszymi i bardziej świadomymi zawodnikami. Młodzi adepci, których praca przynosi oczekiwane postępy, trafiają do struktur reprezentacyjnych. Sumienny udział w treningach, zwiększone jednostki treningowe i dodatkowe zajęcia powodują, iż coraz częściej możemy usłyszeć o ich sukcesach nie tylko na szczeblu wojewódzkim, ale i na arenie międzynarodowej. Jednak najważniejszą rolę odgrywa bezpieczeństwo i praca pod czujnym okiem trenerów. W związku z troską o zdrowie i kondycję fizyczną naszych zawodników, każdy podopieczny Akademii jest objęty ubezpieczeniem.

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów i przekonaj się czym jest magia piękna futbolu. Tylko do końca marca, rejestrując się na www.apstal.pl możesz otrzymać 2 darmowe treningi zapoznawcze na start. Więcej informacji pod numerem tel.: 508036487


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group