Ogłaszamy noworoczne nabory!

03-01-2018, 11:41 Nabory piłkarskie

Akademia Piłkarska Stal Gorzów ogłasza noworoczne nabory! Klub zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnych treningów, prowadzonych w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Do klubu mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Nowy Rok to idealna szansa na rozpoczęcie piłkarskiej przygody w Akademii. Najwyższy czas wdrożyć noworoczne postanowienia i nie przekładając realizacji własnych marzeń „na jutro” zacząć je spełniać.

Akademię wyróżnia nie tylko brak selekcji i mnogość lokalizacji, ale przede wszystkim innowacyjna metoda szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach oraz ścieżka reprezentacyjna dla utalentowanych. Jak zauważa koordynator klubu – Krzysztof Grzybowski, bycie członkiem Akademii to nie tylko prawdziwa lekcja sportu, ale i fundamentalnych zasad.

- Początek roku to idealny moment, aby rozpocząć piłkarską przygodę w Akademii. To właśnie tutaj, każdego dnia, swoje marzenia realizuje ponad 100 młodych piłkarzy. Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry.

Nie czekaj i już dziś rozpocznij 2018 rok w iście sportowym stylu. Jeśli marzysz o przygodzie w Akademii, zajrzyj na www.apstal.pl lub zadzwoń na klubową infolinię pod nr tel.: 502 741 749. Czekamy właśnie na Ciebie!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl