Nabory Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów - zostaw telefon i trenuj z kolegami na świeżym powietrzu.

26-03-2024, 12:18 Nabory piłkarskie

Dziecko wpatrzone w ekran komórki, w skupieniu siedzące przed komputerem lub z zaangażowaniem wciskające przyciski pada podczas gry  - to widok pociechy, który bardzo często towarzyszy rodzicom oraz dziadkom. Pomimo faktu, że coraz więcej specjalistów porusza temat aktywności wśród dzieci i młodzieży, powstaje wiele webinarów, czy poradników, to jednak nadal statystyki pokazują, że dzieci za mało ćwiczą oraz spędzają wiele godzin przed ekranami telefonów i komputerów. Akademia Piłkarska Stal Gorzów wychodzi naprzeciw temu problemowi i ogłasza wiosenne nabory dla chłopców i dziewczynek od 3. roku życia! 

Akademia Piłkarska Stal Gorzów nabory piłkarskie

Czas korzystania z internetu przez dzieci się wydłuża…

Z badań ,,Nastolatki 3.0.” przeprowadzonych w 2022 przez Thinkstat, zespół badania opinii działający w NASK (Państwowym Instytucie Badawczym nadzorowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji) wynika, że nastoletnie dzieci korzystają z Internetu średnio 5 godzin i 38 minut w dni powszednie, a 6 godzin i 16 minut podczas weekendu. Z każdym rokiem czas ten ulega wydłużeniu, jeszcze w 2020 roku średni czas bycia online przez nastolatków wynosił 4 godziny i 50 minut. Rodzice ankietowanych dzieci bardzo często podają czas korzystania przez dzieci z Internetu niemal czterokrotnie krótszy, sami deklarując, że w sieci spędzają 1,5 godziny dziennie. 

 W Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów startują wiosenne nabory

Wraz z początkiem wiosny, przyroda budzi się powoli do życia i z radością można aktywnie spędzać czas na dworze. To odpowiedni moment, aby rozpocząć regularne treningi na zewnątrz, bez obawy o odporność dziecka. W naszej Akademii startują wiosenne nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek w wieku 3 -12 lat. Każdy może przyjść na treningi Akademii i  skorzystać z  bezpłatnych treningów na start. Odciągnij dziecko od telefonu i komputera i zapewnij mu aktywne zajęcia na świeżym powietrzu wraz z rówieśnikami. 

Akademia Piłkarska Stal Gorzów 2024

Jakie korzyści zyska Twoje dziecko uczęszczając na treningi Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów? 

• bezpłatne treningi, po których rodzic podejmuje decyzję o pozostaniu w klubie,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach z nagrodami,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Oprócz powyższych zalet, Twoje dziecko zdobędzie wiele benefitów, które wpłyną na jego zdrowie fizyczne oraz psychiczne 

Przewagi Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów

Prowadzimy nabory w każdej kategorii wiekowej:

3 - 6 lat - Skrzat

7 – 9 lat - Żak

10 – 11 lat – Orlik

12- 13 lat – Młodzik

14 – 15 lat – Trampkarz

16 – 17 lat – Junior młodszy

Czas na Twój ruch! Postaw na zdrowie i prawidłowy rozwój swojego dziecka

Akademia Piłkarska Stal Gorzów treningi piłkarskie

Jak przygotować dziecko na pierwszy trening w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów?

Dziecko w wieku 3-9 lat przychodzi na trening przebrane i gotowe do zajęć. Warto przyjść 15 min. przed treningiem, aby odnaleźć właściwe miejsce odbywania się zajęć.  Starsze roczniki mogą przebrać się  w szatniach. Dostosowanie ubrania zależy przede wszystkim od obiektu, w którym odbywają się treningi poszczególnych drużyn. Jeśli trening odbywa się na hali, dziecko powinno być ubrane w koszulkę, spodenki, getry oraz obuwie piłkarskie. W przypadku treningu na zewnątrz, strój należy dostosować do warunków atmosferycznych. W przypadku deszczu lub chłodu należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres, czapkę itd.). W momencie wyposażenia drużyny Akademii w jednorodne komplety meczowe, zawodnicy przychodzą ubrani w oficjalny strój naszego klubu.

Jak zapisać dziecko na trening Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów?

Umożliwiamy bezpłatne, zapoznawcze treningi, aby każdy nowy zawodnik mógł zapoznać się z formą treningów oraz z kadrą szkoleniową. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej małego piłkarza. Rejestracja dziecka na zajęcia jest bardzo prosta! Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 502 741 749 lub zapisy@apstal.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl