Stwórz z nami jedną drużynę – dołącz do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów we wrześniu i odbierz piłkę!

20-09-2018, 08:57 Nabory piłkarskie

Innowacyjny system szkolenia oparty o zasady fair play, indywidualne podejście do każdego zawodnika oraz gwarancja bezpieczeństwa podopiecznych na treningach, podczas których wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt – to jedne z wielu powodów, dzięki którym zaufało nam już setki zawodników. Zapraszamy młodych pasjonatów piłki nożnej do wzięcia udziału w naborach dla następujących grup wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Dla osób, które zdecydują się na dołączenie do drużyn we wrześniu – piłka z oficjalnej kolekcji Klubu w prezencie!

- Wrzesień jest idealnym momentem, by rozpocząć treningi Akademii. Tworzone są nowe grupy treningowe, przez co dzieci szybko adaptują się do nowego środowiska, nawiązują przyjaźnie. Brak selekcji sprzyja rozwojowi talentu każdemu, kto z pasją oddaje się futbolowi - podkreśla Bartosz Zmarzlik, żużlowiec i wychowanek Stali Gorzów.

W Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów stawiamy sobie za cel nie tylko wdrożenie młodego pokolenia w zdrowy tryb życia, ale także kształtowanie jego charakteru oraz uczenie, jak ważna jest umiejętność współpracy i zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków.

- Chcemy, by nasi podopieczni prócz świadomości, jak ważna jest integracja w zespole, mieli przede wszystkim radość z gry w piłkę i poczucie spełnienia. W naszej ofercie, poza cotygodniowymi treningami w dowolnie wybranej przez siebie lokalizacji, są także zimowe i letnie obozy, czy udział
w regionalnych rozgrywkach – mówi trenerka, Anna Grześkowiak.

Już dziś odwiedź stronę www.apstal.pl lub zadzwoń pod numer 508 036 487 i daj szansę swojemu dziecku na rozwijanie jego piłkarskiej pasji.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group