Koniec wakacji, czyli krótkie podsumowanie

30-08-2018, 15:01 Podsumowania

Dla podopiecznych i pracowników Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów okres wakacji był wyjątkowo aktywny. Zapraszamy na przegląd najważniejszych wydarzeń.

Obozy sportowe i nie tylko

W tym roku lato z nami spędziło aż 1400 uczestników zorganizowanych przez nas obozów. Nie tylko pracowali oni nad swoimi piłkarskimi umiejętnościami, ale także przeszli kurs pierwszej pomocy czy mogli szlifować taneczną pasję. Dzięki zorganizowanym atrakcjom tegoroczne turnusy pozostaną w pamięci nie tylko uczestników, ale i kadry, która już planuje wyjazdy wakacyjne na 2019 rok.

Treningi

Nasi zawodnicy, mimo bardzo wysokich temperatur, dzielnie trenowali przez cały okres wakacji. Wyszlifowane umiejętności z pewnością przydadzą się przy okazji zaplanowanych na sezon 2018/2019 rozgrywek i turniejów. Dziękujemy trenerom za wkład włożony w przygotowanie do kolejnego roku pełnego sportowych wydarzeń, a zawodnikom za wytrwałość!

Nowa kolekcja

Sierpień upłynął nam na przygotowaniu nowej kolekcji strojów, dzięki której identyfikacja wizualna zawodników jest na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas. Barwy pozostały niezmienne: króluje niebieski i żółty, czyli to, co dla każdego Gorzowianina niezwykle cenne.