Czy wykorzystałeś tegoroczne ferie na 100%?

11-02-2020, 13:28 Podsumowania

Ferie zimowe, czyli wakacje w samym środku zimy właśnie dobiegły końca. Refleksja sama się nasuwa – czy wykorzystałem ten czas w pełni? Na szczęście uczestnicy naszych obozów i półkolonii nie muszą się zastanawiać! Sprawdź, jak uczestnicy naszych wyjazdów bawili się tej zimy!

W tym roku mogliście uczestniczyć w 17 różnych obozach lub wybrać aktywność na miejscu, czyli naszą półkolonię piłkarską w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego! Na naszych wyjazdach mogli rozwijać się nie tylko zapaleni piłkarze, ale też narciarze, snowboardziści, pływacy, a nawet fani sportów elektronicznych! Wyjazdy były dopasowane do grup wiekowych, tak, aby najmłodsi uczestnicy mieli możliwość spokojnie uczyć się samodzielności na swoim pierwszym wyjeździe, a ich starsi koledzy i koleżanki mogli w pełni rozwijać swoje pasje pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Zawodnicy naszej reprezentacji wykorzystali wolne dni, aby szlifować swoje umiejętności piłkarskie na obozach skierowanych tylko do nich w Jarocinie, Grodzisku Wielkopolskim i Gostyniu. Natomiast osoby, chcące przyspieszyć rozwój umiejętności i wiedzy piłkarskiej wzięły udział w elitarnych obozach Champions Camp.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl