Konferencja trenerska FootballPro Coaching już w sobotę!

14-01-2016, 09:48

Już w najbliższą sobotę 16 stycznia trenerzy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów po raz kolejny będą mieli okazję wziąć udział w konferencji FootballPro Cup Coaching. Szkolenie odbędzie się w Poznaniu na terenie obiektów Zespołu Szkół nr 15 i będzie poświęcone tematyce odpowiedniej organizacji pracy, która należy do podstawowych aspektów trenerskiego rzemiosła.

 

 

Konferencja ma na celu dostarczenie nie tylko niezbędnej wiedzy teoretycznej, ale także wykorzystania jej w praktyce. Dla każdego trenera, nie tylko tego, który pracuje z najmłodszymi, to właśnie czerpanie z nabytych wcześniej umiejętności na co dzień zalicza się do priorytetów zapewniających rozwój także jego podopiecznych mówi Mirosław Wódkowski, Koordynator ds. Szkolenia.

 

Różnorodna tematyka – począwszy od nauki zauważania oraz eliminowania podstawowych błędów, poprzez konfrontację różnych wizji i założeń m.in odpowiedniego podejścia psychologicznego, a także wykorzystania innowacyjnych rozwiązań technicznych w codziennej pracy trenera – na wszystkie te zagadnienia szkoleniowcy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów otrzymają wyczerpujące odpowiedzi już w sobotę.

 

Udział w tego typu kursach jest niezbędnym elementem pracy trenera. Podejście do kwestii szkoleniowych w nowoczesnym futbolu zmienia się bardzo szybko, co wymaga natychmiastowej reakcji ze strony trenerów. Wiedzę należy weryfikować i uzupełniać od najlepszych w swoim fachu, a konferencja FootballPro Coaching na pewno dostarczy odpowiednich materiałów edukacyjnych  – mówi Krzysztof Grzybowski, koordynator Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów.

 

W poprzednich dwóch edycjach konferencji FootballPro Coaching wzęli udział m.in. Czesław Michniewicz, obecnie trener Pogoni Szczecin, a wcześniej takich klubów jak: Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Miłosz Stępiński – członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski U-21, Marcin Sasal –  trener takich klubów jak Korona Kielce, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Marcin Dorna - absolwent poznańskiego AWF-u. Obecnie selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21.

 

warsztaty dla trenerów Czesłach Michniewicz
szkolenia dla trenerów szkolenie dzieci i młodzieży

Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group