Jak zapisać dziecko do szkółki piłkarskiej?

09-09-2022, 11:01 Porady dla dziecka i rodzica

Powrót do szkoły, po dwumiesięcznych wakacjach jest dla dziecka nie lada wyzwaniem, co więcej jest to stresogenny czas dla najmłodszych. Dobrym sposobem na jego zredukowanie,  jest zapisanie dziecka na zajęcia dodatkowe, dzięki którym da upust negatywnym emocjom i zrelaksuje się po długim dniu w szkole. 

Jak zapisać dziecko do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów

Kiedy zapisać dziecko do szkółki piłkarskiej?

Do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów dziecko może dołączyć w każdym momencie w roku. Jednak to właśnie wrzesień jest najlepszym okresem na podjęcie takiej decyzji. Po rozpoczęciu roku szkolnego do Akademii dołącza wielu nowych zawodników, dlatego Twoje dziecko będzie miało zapewnioną aklimatyzację i przyjazne środowisko rozwoju.

Gdzie zapisać dziecko na piłkę nożną?

Akademia Piłkarska Stal Gorzów jest szkółką piłkarską stworzoną zarówno dla początkujących zawodników, jak i doświadczonych piłkarzy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Kadra trenerska zapewnia Indywidualne podejście do każdego zawodnika, dzięki temu nasi adepci przyswajają piłkarskie umiejętności w odpowiednim tempie i mają wyznaczoną własną ścieżkę rozwoju.

Ile razy w tygodniu odbywa się trening piłkarski?

Trening piłkarski w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów odbywa się dwa razy w tygodniu, po jednej godzinie. Jest to dobre rozwiązanie, aby Twoje dziecko bez problemu pogodziło zajęcia szkolne z treningami piłkarskimi.

Jak zapisać dziecko do szkółki piłkarskiej?

Na stronie głównej Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów odwiedzamy Panel rodzica a następnie zakładamy konto wypełniając niezbędne do rejestracji informacje. Kierując się wyborem lokalizacji rekomendujemy, by przed dokonaniem zapisu upewnić się, czy treningi nie będą kolidowały z innymi planami dziecka. Aby to zrobić odwiedź harmonogram lokalizacji i sprawdź terminarz treningów oraz miejsc, które najbardziej odpowiadają Twojemu sportowcowi.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group