Być ,,naj’’ z cyklu #BliżejTwojejPasji

25-08-2020, 10:51 W świecie futbolu rządzą najlepsi, choć każdy w tej kwestii ma swojego ulubieńca. Czy tylko oni mają siłę przebicia? Niejednokrotnie mówi się o najszybszym, najmłodszym, czy też najstarszym zawodniku. To właśnie o nich dowiecie się w ostatnim artykule z cyklu ,,BliżejTwojejPasji”.

Bliżej sław z cyklu #BliżejTwojejPasji

19-08-2020, 09:37 Na świecie jest około 4 miliardów fanów piłki nożnej. Wśród nich możesz być Ty, twoi znajomi, czy też rodzina. Wśród kibiców znajdziemy też osoby, które są znane i kojarzone ze światowych ekranizacji, estrad, czy też środowiska politycznego. Czy przychodzi Ci do głowy, którzy celebryci wspierają swoich ulubionych zawodników na murawie? To kolejny artykuł z cyklu #BliżejTwojejPasji.

Rewolucja koszulek z cyklu #BliżejTwojejPasji

12-08-2020, 10:07 Chyba każdy miłośnik piłki nożnej kupuje koszulki swojego ulubionego klubu lub danej reprezentacji. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak zmieniały się stroje na przestrzeni lat? Czy kiedykolwiek koszulki miały zapinane na guzik kołnierzyki? Czy od zawsze na trykocie widniał numer i nazwisko zawodnika? O tym dowiesz się w dzisiejszym artykule z cyklu #BliżejTwojejPasji.

Różne oblicza stadionów z cyklu #BliżejTwojejPasji

05-08-2020, 10:24 Moment wejścia na boisko jest chwilą kiedy zderzają się dwa światy. Co innego dzieje się na boisku, a co innego na trybunach. Jeszcze inne uczucia towarzyszą w sercach każdego zawodnika. Uderzenie gorąca , mocne bicie serca, głośne okrzyki dobiegające z trybun to tylko cząstka emocji towarzyszących podczas meczu. Chwila wyjścia z szatni, zaśpiewania hymnu potęguje wiele uczuć i myśli, a miejsce na którym odbywa się spotkanie często nadaje kolejnych emocji. Być może powracają wspomnienia, a może pozytywne odczucia związane z komfortem gry na tej murawie. Stadion to drugi dom dla piłkarza, to tam piłkarze spełniają marzenia i również ponoszą porażki. Dlatego też w tym tekście nie skupimy się na gwiazdach futbolu, ale na stadionach, zarówno najstarszych, największych i tych, które zachwycają cały świat. To już trzeci artykuł z serii #BliżejTwojejPasji. W poprzednich poruszyliśmy tematy zmieniających i szokujących zasad piłkarskich oraz ewolucji piłki do gry.

Jak zmieniały się zasady gry na przestrzeni lat? Z cyklu #BliżejTwojejPasji

15-07-2020, 11:44 VAR zrewolucjonizował świat piłki nożnej, może się on komuś podobać, bądź nie, ale na pewno jest krokiem milowym, jeśli chodzi o przepisy gry w futbol. W dziejach najlepszego sportu drużynowego na całym globie takich sytuacji było już kilka i za każdym razem rozgrzewały emocje kibiców do czerwoności. Czytaj więcej i dowiedz się, jak zmieniały się zasady gry na przestrzeni lat.
Projekt i wykonanie: cogitech group