Złap pierwsze promienie słońca trenując z Akademią Piłkarską Stal Gorzów!

23-05-2017, 12:27

Akademia Piłkarska Stal Gorzów, szczególnie teraz, podczas ciepłych, wiosennych dni, zachęca wszystkich miłośników sportu do trenowania piłki nożnej.

Nie ma lepszego pomysłu na wypełnienie słonecznych popołudni dziecka niż zapewnienie mu aktywnego zajęcia, które bawi i uczy. Do takich należą treningi piłkarskie, które prowadzi Akademia Piłkarska Stal Gorzów! Szkółka nie prowadzi selekcji.

Wesołym krokiem na trening

Szczególnie ważnym czynnikiem sprzyjającym rozpoczęciu przygody z piłką jest dobra pogoda do uprawiania aktywności fizycznej na zewnątrz. Trening w sprzyjających warunkach atmosferycznych to nie tylko idealna okazja do nawiązania nowych znajomości i prawidłowego spożytkowania nadmiernych pokładów energii, ale i do nauki fundamentalnych zasad gry „fair play”. Jak radzą specjaliści medycyny sportowej, nastawienie dziecka w dużej mierze zależy od przyjętego trybu dnia.

- Sport w życiu dziecka ma niemal fundamentalne znaczenie, które przekłada się na inne dziedziny życia. Godzina spędzona na świeżym powietrzu nie tylko sprawia, że organizm jest pobudzony, ale i dostarcza dużej ilości endorfin, które przekładają się na zadowolenie dziecka. To właśnie dlatego często możemy zaobserwować ekscytację i prawdziwą radość zawodników udających się na długo wyczekiwany trening.

W myśl zasady „Sport to zdrowie”, skorzystaj z pięknej pogody, weź ulubione buty i już dziś wybierz się na orlik! 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group