Wielkie Nabory 2019 – piłkarskie talenty wykute w Stali! Dołącz do gry

25-09-2019, 11:22 Nabory piłkarskie

Akademia Piłkarska Stal Gorzów, szkoła futbolu, zarówno dla chłopców, jaki i dziewczynek, już od 4. roku życia, ogłasza wielkie wrześniowe nabory! Dołącz do stalowej rodziny, której zaufało już ponad 160 rodziców. Kadra szkoleniowa naszego Klubu to grupa wykwalifikowanych trenerów (kursy UEFA A, UEFA B i UEFA C), którzy stają się dla swoich podopiecznych prawdziwymi przyjaciółmi i wychowawcami. Trenerzy, każdego dnia dbają o rozwój piłkarski uczestników Akademii na regularnie prowadzonych treningach w Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach. Do nowych grup treningowych zapraszamy dzieci w rocznikach: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Na powitanie każdy zawodnik otrzyma pakiet, w skład którego wchodzą:

  • 2 bezpłatne treningi,
  • rezerwacja miejsca w grupie treningowej,
  • opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka
  • ubezpieczenie NNW,
  • udział w turniejach

Zapisz się na zapoznawcze treningi!

- Rozpoczęcie przygody z piłką nożną podczas Wielkich Naborów 2019 to idealny moment! Tworzymy nowe grupy treningowe, przez co dziecko szybko adaptuje się do nowego środowiska i nawiązuje przyjaźniepodkreśla trener, Krzysztof Grzybowski.

Każdy uczestnik Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie). Zajęcia piłkarskie prowadzone są według zasad unikalnej metodologii szkolenia, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zawodnika, bezpieczeństwo na treningach oraz udział w turniejach, takich jak np. Stal Cup. Organizujemy również zimowe i letnie obozy przy współpracy z partnerem turystycznym Sportujmy!

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 508 036 487 lub zapisy@apstal.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Skontaktuj się z nami!

Sprawdź treningi najbliżej Ciebie!

Zapisz się!

 

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl