Stal Cup - jak przygotować się na turniej?

06-11-2023, 15:17 Porady dla dziecka i rodzica

25 listopada rozpocznie się długo wyczekiwany turniej Stal Cup! Turnieje to wielkie wydarzenie dla każdego zawodnika Akademii, dlatego ważne jest, aby dobrze przygotować dziecko na nadchodzące rozgrywki.

Stal Cup termin

Jak ubrać i spakować dziecko na Stal Cup?

Turniej zbliża się wielkimi krokami, więc to odpowiedni moment, aby zacząć przygotowywać dziecko na największe rozgrywki w woj. lubuskim! Stal Cup to doskonała okazja, aby oprócz zaprezentowania umiejętności piłkarskich, dziecko mogło zagrać w pomarańczowych lub niebieskich barwach Akademii.

1. Komplet meczowy Akademii

Podczas turniejów Stal Cup szczególnie zachęcamy do zapewnienia dziecku kompletu meczowego, w którego skład wchodzi koszulka, spodenki oraz getry. Pozwoli to zawodnikowi poczuć się jeszcze bardziej częścią drużyny. Komplet meczowy można zakupić w sklepie Akademii w pakiecie np. z dresem.

2. Wrzuć na dres

Podczas jesieni pogoda potrafi płatać figle, więc warto zadbać, nie tylko o komplet meczowy, ale także o strój w trakcie drogi na Stal Cup! Warto postawić na dres, który zapewni dziecku odpowiednią temperaturę i w dodatku zapewni wygodę. Komplet dresowy również można zakupić w pakiecie z ortalionem, czy komplet meczowy.

Sprawdź zestawy promocyjne

3. Korki, turfy czy halówki?

W zależności od nawierzchni, na jakiej będzie odbywać się turniej, dziecko powinno posiadać: obuwie typu Turf – „Śniegówki” z tzw. małymi korkami na boisko ze sztuczną trawą oraz halówki z podeszwą kauczukową na hale. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią obowiązuje absolutny zakaz gry w korkach. W sklepie Akademii znajdziesz różne modele obuwia w modnych kolorach i fasonach.

4. Torba, czy plecak? Oto jest pytania!

Jak spakować dziecko na turniej? Warto postawić na worek lub torbę, aby dziecko było dobrze przygotowane na turniej i o niczym nie zapomniało. Wybór pozostawiamy zawodnikowi, czy potrzebuje dużej pojemnej torby, czy wystarczy mu worek i to do niego spakuje niezbędny sprzęt.

Torby i plecaki w sklepie Akademii

5. O tym nie zapomnij!

Podczas turnieju każde dziecko może się  trochę zmęczyć! Dobrym sposobem na małego głoda będzie wartościowa przekąska, jak baton z naturalnych składników, czy owoc. Nie zapominajmy o wodzie! Szczególnie polecamy wodę kokosową Coconaut, która dzięki właściwościom izotonicznym pozwala nawodnić organizm skuteczniej niż zwykła woda.

Woda kokosowa Coconaut w sklepie Akademii

 

Powyższa lista niezbędników na Stal Cup pozwoli przygotować się Twojemu zawodnikowi na 100%! Jesteśmy pewni, że dzięki zakupom w sklepie Akademii pakowanie na turniej nie będzie problemem i sprawi przyjemność Twojemu małemu piłkarzowi.

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl