Spędź czas z Akademią - jedyny sposób na udane ferie!

28-12-2020, 10:22 Porady dla dziecka i rodzica

Ferie tuż tuż! Czy myślałeś nad tym, jak Twoje dziecko je spędzi? Akademia przygotowała dla Was specjalne oferty, które pozwolą na to by czas wolny od zajęć szkolnych okazał się wartościowy  i radosny dla małego sportowca. Być może masz wątpliwości i nie jesteś przekonany do zajęć zorganizowanych. Dlatego też w tym artykule postaramy się rozwiać te obawy, chcąc zaprosić Twoje dziecko do udziału w tegorocznych feriach i obozach z Akademią Piłkarską Stal Gorzów.

 

Jedyna dostępna forma wypoczynku

Przez ostatni czas dzieci nieustannie korzystały z nauki online. Być może większość z uczniów zapomniała, jak wyglądają szkolne korytarze, czy też stołówka. Ponadto inne instytucje, między innymi kina nie mogą zapraszać dzieciaków na seanse. Jedną z form wypoczynku, która nadal jest dostępna dla rodzin i dzieci są obozy oraz półkolonie sportowe. Podczas tych zorganizowanych zajęć najmłodsi mogą porozmawiać z rówieśnikami, socjalizować się i robić to, co kochają najbardziej – czyli grać w piłkę nożną! Tegoroczne Półkolonie i Obozy organizujemy zgodnie z wymogami sanitarnymi i zasadami BHP. Wszystko po to, by uczestnicy mogli czerpać jak najwięcej!

Pełną ofertę obozów i półkolonii możesz znaleźć tutaj

Jakie korzyści płyną z wyboru zorganizowanych zajęć dla dziecka podczas ferii?

1. Aktywność

Półkolonie i obozy Akademii umożliwiają uczestnikom korzystanie z ćwiczeń ogólnorozwojowych i specjalistycznych treningów piłki nożnej.  Takie aktywności wpływają na prawidłowy rozwój, postawę ciała i dają przede wszystkim radość ze wspólnej gry!

2. Zajęcia blisko domu

Półkolonie organizowane przez Akademię charakteryzują się tym, że lokalizacje danego turnusu są dostępne w wielu dzielnicach w Twoim mieście! Oznacza to tylko jedno! Istnieje duża szansa, że zajęcia dla dziecka mogą odbywać się blisko Twojego domu! 

3. Zdrowie psychiczne

Kontakt z innymi, aktywność fizyczna i niezapomniana dawka pozytywnej energii to zdecydowanie czynniki które poprawiają samopoczucie malca. Dzięki takiej stymulacji organizm jest gotowy do działania w każdej chwili!

4. Kontakt

Podczas półkolonii  i obozów dzieci mają okazję do przeprowadzenia żywej rozmowy z rówieśnikami. Opieka trenerów i wychowawców grup pozwala na stworzenie rodzinnej atmosfery. Na pewno półkolonie są dobrą okazją do tego, by szeroko się uśmiechnąć i nawiązać przyjaźnie na długie lata.

5. Możliwość spędzenia czasu z dzieckiem

Akademia umożliwia wyjazdy, w których może aktywnie uczestniczyć zarówno dziecko, jak i rodzic.  Bywa tak, że brakuje nam czasu dla rodziny. To idealny moment na to, by spędzić wspólnie czas i zwiększyć łączącą więź między sobą. Podczas obozu rodzic może wspólnie uczestniczyć w treningu razem z pociechą.

Jak widać ferie mogą okazać się magicznym czasem dla Twojego dziecka, ale również dla Ciebie. Warto zadbać o to, by ten czas stał się cennym doświadczeniem. Co więcej, obozy Akademii to nie tylko piłka nożna!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group