Ruszają wiosenne nabory 2023 – dołącz do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów!

22-03-2023, 11:19 Porady dla dziecka i rodzica

Wiosna już trwa, na dworze robi się cieplej, a to idealny czas na rozpoczęcie dodatkowych zajęć sportowych, które przyniosą Twojemu dziecku radość i satysfakcję. W Akademii rozpoczynamy wiosenne nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-12 lat. Każdy może skorzystać z 2 bezpłatnych treningów. Włącz sportowy tryb i zacznij trenować w Akademii!

Akademia Piłkarska Stal Gorzów wiosenne nabory

Co zyska Twoje dziecko uczęszczając na treningi Akademii?

Dla nas najważniejszy jest rozwój i zdrowie każdego dziecka, które uczęszcza do naszego klubu. Nasze działania skupiają się na zapewnieniu, jak najlepszych warunków do rozwoju sportowego dziecka na każdym etapie szkolenia. Dołączając do Akademii, każdy nowy zawodnik otrzyma od nas pakiet :

2 bezpłatne treningi, po których rodzic podejmuje decyzję o pozostaniu w klubie,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

udział w turniejach z nagrodami,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Oprócz powyższych zalet, w abonament treningów wpisuje się wiele benefitów dla dziecka!

Podczas treningów Akademii dziecko buduje swoją pewność siebie i samodzielność. Uczestnik zajęć musi przestrzegać zasad, które zostały przedstawione przez trenera i obowiązują w trakcie treningów. Dzięki temu, młody piłkarz nabywa umiejętności dobrej organizacji oraz punktualności. Dziecko kształci swoją wytrzymałość i dobrą koordynację ruchową. Ma zapewnione odpowiednie ćwiczenia, które pozwalają podnosić jego umiejętności na jeszcze wyższy poziom piłkarski. W dodatku, dziecko buduje relacje ze swoimi rówieśnikami. Treningi na lokalizacji to świetna okazja, aby Twoja pociecha mogła poznać dzieci w swoim wieku, które podzielają sportową pasję.

Prowadzimy nabory w każdej kategorii wiekowej:

3 - 6 lat - Skrzat

7 – 9 lat - Żak

10 – 11 – Orlik

12- 13 lat – Młodzik

14 – 15 – Trampkarz

16 – 17 – Junior młodszy

Akademia Piłkarska Stal Gorzów nabory dla dzieci 3-12 lat

Budujemy zdrowe nawyki u dzieci!

Dzieci uczęszczając na treningi piłkarskie wyrabiają u siebie zdrowe nawyki dbania o aktywność fizyczną. Młodzi adepci wykonują ćwiczenia, które wymagają od nich skupienia, co pozwala poprawić ich koncentrację, a także adaptację do zmieniających się warunków. Jednostki treningowe są dostosowane do poziomu umiejętności dziecka, dzięki temu rozwija się ono prawidłowo, zgodnie ze swoimi predyspozycjami. W dodatku, dziecko kształci motorykę ciała, koordynację oraz wytrzymałość, co przyda się w codziennych czynnościach.

Piłka nożna to nie tylko rozwój fizyczny!

Treningi piłkarskie nie tylko wspomagają progres sportowy dziecka, ale także kształtują jego charakter i rozwój mentalny. Nieustanne dostosowanie się do dynamicznych zmian na boisku czy hali, angażujące i kreatywne ćwiczenia czy zawieranie nowych relacji, wymaga od dziecka podejmowania decyzji. Każda drużyna składa się z różnych charakterów i każdy znajdzie tam miejsce dla siebie. Drużyna to coś więcej niż koledzy i koleżanki, to zgrany zespół, który jest razem na dobre i złe! Dzięki temu dzieci nabierają pewności siebie i śmiałości.

nabory wiosenne na treningi piłki nożnej dla dzieci

Jak przygotować dziecko na pierwszy trening w Akademii?

Dziecko w wieku 3-9 lat przychodzi na trening przebrane i gotowe do zajęć. Warto przyjść 15 min. przed treningiem, aby odnaleźć właściwe miejsce odbywania się zajęć.  Starsze roczniki mogą przebrać się  w szatniach. Dostosowanie ubrania zależy przede wszystkim od obiektu, w którym odbywają się treningi poszczególnych drużyn. Jeśli trening odbywa się na hali, dziecko powinno być ubrane w koszulkę, spodenki, getry oraz obuwie piłkarskie. W przypadku treningu na zewnątrz, strój należy dostosować do warunków atmosferycznych. W przypadku deszczu lub chłodu należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres, czapkę itd.). W momencie wyposażenia drużyny Akademii w jednorodne komplety meczowe, zawodnicy przychodzą ubrani w oficjalny strój naszego klubu.

Jak zapisać dziecko na treningi?

Umożliwiamy 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, aby każdy nowy zawodnik mógł zapoznać się z formą treningów oraz z kadrą szkoleniową. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej małego piłkarza. Rejestracja dziecka na zajęcia jest bardzo prosta! Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 502 741 749 lub zapisy@apstal.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl