Oświadczenie o treningach!

11-03-2020, 13:46 Porady dla dziecka i rodzica

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Zawodnicy,

w związku z ogólnopolską sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa pragniemy poinformować Państwa o decyzjach dotyczących odbywania się treningów w naszej Akademii. Przede wszystkim, prosimy o zachowanie spokoju, ostrożności i postępowanie zgodnie z zaleceniami GIS.

Od 12 marca do 25 marca 2020 r. treningi Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów zostają zawieszone. Na bieżąco będziemy obserwować sytuację i informować o terminie wznowienia treningów. Harmonogram odrobienia treningów zostanie przedstawiony przez koordynatora lokalizacji niezwłocznie po powrocie na zajęcia.

Dbając jednocześnie o utrzymanie poziomu sportowego naszych zawodników zalecamy realizację zadań domowych, które dostępne są w panelu rodzica Akademii (zakładka materiały edukacyjne).

Najważniejsze jest dla nas postępowanie zgodnie z zaleceniami i decyzjami podjętymi przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Sportu. Chcemy dbać o ochronę zdrowia naszych piłkarzy i zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Bardzo prosimy zawodników o bezwzględne przestrzeganie zasad higieny, a Rodziców i Opiekunów prosimy o edukację i rozmowę uświadamiającą zagrożenie koronawirusem.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group