Obozy pełne frajdy i telewizja SportujMy.pl zaprasza na FERIE 2018!

26-01-2018, 10:30 Akademia po godzinach

Zajęcia taneczne, pokaz mody, lekcje gotowania, nauka gry w kręgle czy piłkarskie starcia na boisku? SportujMy.pl wraz z legendą Lecha – Piotrem Reissem, zapraszają na obozy tematyczne i półkolonie w Twoim mieście. Zostały ostatnie wolne miejsca!

SportujMy.pl to projekt kierowany do dzieci, które uwielbiają nowe przygody, kochają nawiązywać znajomości, a nuda nie ma u nich żadnych szans! Aktywny wypoczynek, fachowa opieka i niezliczona liczba atrakcji gwarantowane!

Poznaj piłkarski świat futbolu!

Obóz w Dolsku to niemal legendarny turnus w historii SportujMy.pl. Każdego roku setki obozowiczów spędzają w tej malowniczej miejscowości najlepsze dni całego roku. Zarówno podczas zimowej jak i letniej edycji obozów piłkarskich, baza szkoleniowa w Dolsku zapewnia idealne warunki treningowe w każdą pogodę. Jeśli twoje dziecko pasjonuje piłka nożna i aktywność fizyczna w najlepszej postaci, postaw na piłkarski Dolsk i zapewnij mu niepowtarzalne wrażenia i moc niekończących się niespodzianek.

Złap swoją szansę!

Wojtek Szczęsny, Iker Casillas czy Łukasz Fabiański? Nic nie pasjonuję twoje dziecko tak, jak gra na pozycji bramkarza? Świetnie trafiłeś, bo właśnie taki obóz czeka na Twojego malucha nad polskim morzem. Poznaj uroki Bałtyku i malowniczego Rewala. W programie integracja z piłką, gry i zabawy terenowe, wszechstronny trening i mnóstwo frajdy. Poza tym jadłospis, jak przystoi na prawdziwych piłkarzy – zdrowo i na sportowo!

W rytmie modern jezz

Naucz się podstawowych kroków tanecznych, stwórz własny układ choreograficzny i weź udział w pokazie mody eko! Jeśli twoja pociecha kocha publikę, a przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie, koniecznie zapisz ją na obóz taneczno-artystyczny! W programie Dress Party, Mam Talent, Wieczór Kinowy i pełna integracja uczestników.

Zawsze razem

Rodzinne chwile to dla ciebie najlepszy rodzaj rozrywki? Nic prostszego - wybierz się na obóz rodzinny i doceń czas spędzony w gronie najbliższych. Mnóstwo gier zespołowych, pełna integracja z piłką - aktywnie i na sportowo! Zapomnij o stresującej pracy, miejskiej gonitwie i doceń walory turystyczne Villi Natura w malowniczym Dolsku.

Co więcej?

Jeśli martwisz się o swoje dziecko i chciałbyś mieć z nim nieustanny kontakt, SportujMy.pl ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Obozowa telewizja zadba o to, abyś pomimo odległości zobaczył, jak obozowicze bawią się w Dolsku! Profesjonalna sesja fotograficzna, materiały filmowe, wywiady i wiele więcej! Nie czekaj, zajrzyj na www.sportujmy.pl i już dziś zapisz swoje dziecko na obóz bądź półkolonie w Twoim mieście. 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group