Dlaczego warto pojechać na wakacyjny obóz Akademii? 3 porady dla Ciebie!

08-04-2019, 15:25 Nie masz pomysłu jak zaplanować czas dla swojej pociechy podczas zbliżających się wakacji? Szukasz doświadczonej ekipy, która sprawi, że Twoje dziecko nie będzie miało czasu na nudę? Chcesz, aby Twoje dziecko czuło się na wyjeździe bezpiecznie? Ważny jest dla Ciebie stosunek ceny do jakości wyjazdu oraz gwarancja najwyższej jakości warunków pobytowych? Sprawdź ofertę Obozów Akademii na lato 2019, moc różnorodnych atrakcji gwarantowana. Przekonaj się również dlaczego czas spędzony z nami, będzie dla Twojego dziecka najlepszym rozwiązaniem!

Sportowy świat obozów Akademii w zasięgu Twojej ręki!

04-06-2018, 12:18 Od rozpoczęcia długo wyczekiwanych wakacji dzieli nas zaledwie kilka tygodni. Gdy już zabrzmi ostatni szkolny dzwonek, niemal wszyscy zawodnicy Akademii będą czekać już tylko na upragniony wyjazd lub udział w półkolonii. Nie masz jeszcze pomysłu na aktywne wakacje dla swojego dziecka? Obozy Akademii zapraszają do skorzystania z bogatej oferty tematycznych wyjazdów.

Lokalizacje Obozów Akademii - Dolsk

17-05-2018, 11:11 Wakacyjne treningi podczas obozów Akademii to doskonała okazja do podszkolenia swoich umiejętności. Ważne są zatem kwestie organizacyjne w przygotowaniu motorycznym zawodników, ale i zapewnienie im jak najlepszych warunków do pracy nad sportową formą. Przygotowując ofertę obozów, staramy się, by miejsce wypoczynku było dopasowane do potrzeb uczestników pod względem dostępności atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Przed wyjazdem warto jednak zapoznać się z miejscem wyjazdu, dlatego też rozpoczynamy cykl „Lokalizacje obozów Akademii”. Poznajcie Dolsk!

5 powodów, dla których powinieneś wybrać obozy Akademii!

08-05-2018, 17:01 Odliczamy czas do lata, a więc do pierwszych obozów Akademii! Od początku do końca wakacji wszyscy uczestnicy naszych obozów będą mogli przeżyć niesamowitą sportową przygodę podczas wyjazdów ze swoim trenerem. Dla tych, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji, przedstawiamy 5 podstawowych powodów, dla których warto te wakacje spędzić na obozach Akademii!

Obozy pełne frajdy i telewizja SportujMy.pl zaprasza na FERIE 2018!

26-01-2018, 10:30 Zajęcia taneczne, pokaz mody, lekcje gotowania, nauka gry w kręgle czy piłkarskie starcia na boisku? SportujMy.pl wraz z legendą Lecha – Piotrem Reissem, zapraszają na obozy tematyczne i półkolonie w Twoim mieście. Zostały ostatnie wolne miejsca!
Projekt i wykonanie: cogitech group