Nadchodzi FootballPro Coaching 2022

23-02-2022, 15:22 Rozwój Akademii

Szkolimy się, aby trenować jeszcze lepiej - pod takim hasłem 5 marca na Wydziale Prawa i Administracji w Poznaniu odbędzie się konferencja Akademii dla trenerów piłki nożnej dzieci i młodzieży FootballPro Coaching 2022. Wydarzenie wspiera Stowarzyszenie PASS.

Inwestycja w trenera

Po raz kolejny Grupa PR9 pragnie szerzyć możliwość  rozwoju kompetencji trenerskich, poprzez udział w naszej konferencji. Wydarzenie odbędzie się 5 marca od godziny 8:00 do 16:30 na Wydziale Prawa i Administracji w Poznaniu. Tegoroczna edycja poświęcona będzie tematyce inwestycji w trenera i skupienia się na jego drogach rozwoju. Podczas wydarzenia swoje prelekcje wygłosi trzech ekspertów: Łukasz Panfil, Marek Wanik i Mariusz Rumak.

Poznaj prelegentów konferencji FootballPro Coaching 2022!

Łukasz Panfil - Rektor Wyższej Szkoły Sportu we Wrocławiu, założyciel wGrze (platforma e-learningowa dla trenerów), autor „Sportowego Wojownika” (książki i blog dla dzieci i rodziców). Specjalizuje się w edukacji ludzi sportu, wspierania rozwoju dzieci w sporcie, współpracy na linii trener – rodzice – nauczyciele.

Marek Wanik - Trener w Niemieckim Związku Piłki Nożnej posiadający licencję UEFA Pro, były zawodnik Zagłębia Sosnowiec, trener Szkoły Elitarnej w Osnabruck, członek Rady Trenerów Dolnej Saksonii, trener kadr młodzieżowych landu Dolna Saksonia, edukator kursów trenerskich UEFA w Polsce.

Mariusz Rumak - Trener z licencja UEFA Pro, były Selekcjoner Reprezentacji Polski U-19 oraz trener m.in. Lecha Poznań, Śląska Wrocław i Zawiszy Bydgoszcz. Poprowadził ponad 200 meczów na najwyższym poziomie w Polsce i za granicą. 5-krotny medalista mistrzostw Polski. Jako trener pracował z drużynami na każdym etapie szkolenia. Od kilku lat zajmuje się również kształceniem trenerów.

Doceniam to, że ponownie będziemy mieć możliwość spotkania się w tak licznym gronie. Z każdym sezonem chcemy jeszcze lepiej wychowywać przyszłych reprezentantów Polski i piłkarzy ekstraklasowych. Nasza indywidualna ścieżka kariery i metodologia gry pozwala na to, aby wyróżniający się zawodnicy rozwijali się kompleksowo.  Wszelkie działania skupiające się na rozwoju kadry trenerskiej mają ogromny wpływ podczas kształtowania, dopracowania metodyki gry, planu oraz progresowaniu zawodników. Dzięki prelegentom FootballPro Coaching 2022 jesteśmy bliżej celu i spełnieniu założeń, co owocuje w sukcesy piłkarskie - podsumowuje Marek Pawłowski, Dyrektor ds. Sportu.

Program konferencji

8.00 – 8.30 - Rejestracja uczestników

8.45 – 10.30 - Rozpoczęcie konferencji, sprawy wewnętrzne Akademii - Piotr Matecki, Prezes Zarządu Grupa PR 9; Bartosz Kujawa, z-ca dyrektora ds. sportu

10.30 – 11.00 - Przerwa kawowa

11.00 – 12.30 - Komunikacja - budowanie pozycji Trenera - Dr Łukasz Panfil, Rektor Wyższej Szkoły Sportu we Wrocławiu

12.30 – 14.00 - Coaching w treningu dzieci - Marek Wanik, trener edukator Niemieckiego Związku Piłki Nożnej

14:00 – 14:45 - Przerwa obiadowa

14.45 – 16.15 - Największe talenty rodzą się w małych ośrodkach – rola trenera w kształceniu zawodnika do gry na najwyższym poziomie - Mariusz Rumak, trener z licencją UEFA Pro

16.15 – 16.30 - Zakończenie konferencji - Piotr Matecki, Prezes Zarządu Grupa PR9

FootballPro Coaching to niezwykłe wydarzenie, które pozwoli podnieść kompetencję każdego trenera. Konferencja od lat cieszy się wysokim poziomem merytorycznym i dzięki naszym tegorocznym prelegentom mamy pewność, że tym razem też tak będzie!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl