Nadchodzi FootballPro Coaching 2022

23-02-2022, 15:22 Szkolimy się, aby trenować jeszcze lepiej - pod takim hasłem 5 marca na Wydziale Prawa i Administracji w Poznaniu odbędzie się konferencja Akademii dla trenerów piłki nożnej dzieci i młodzieży FootballPro Coaching 2022. Wydarzenie wspiera Stowarzyszenie PASS.

W maju wracamy na boisko!

30-04-2020, 13:23 Tak, to już oficjalna informacja! W pierwszy poniedziałek maja nasza piłka ponownie pójdzie w ruch! Nasi trenerzy są zwarci i gotowi, aby powrócić do pracy i z pasją szlifować młode talenty piłkarskie. Poznaj nasz sposób na #bezpiecznytrening!

Akademia Piłkarska Online – razem wygrywaMY z wirusem

26-03-2020, 10:58 Akademia Piłkarska Stal Gorzów współpracując z projektem Indywidualne Fundamenty Gry, stworzyła nowatorski projekt Akademii Piłkarskiej Online (APO). Jest to kompleksowy program treningów i zadań online dostosowanych do warunków domowych oraz zestaw materiałów edukacyjnych dla zawodnika i rodzica, w tym artykułów, konkursów i interakcji online z trenerem. Wszystko po to, aby nasi podopieczni nie siedzieli tylko przed ekranami tabletów i telefonów, ale w dobrej kondycji fizyczno-mentalnej wrócili do treningów, jak tylko sytuacja na to pozwoli. Jest to pierwsza taka inicjatywa, dostosowana do obecnej sytuacji i zaleceń GIS, w Polsce.

Dbajmy o bezpieczeństwo

10-09-2018, 14:18 W Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów ponad wszystko stawiamy sobie bezpieczeństwo naszych zawodników, które niejedno ma imię. Ze względu na specyfikę dyscypliny, jaką jest piłka nożna, zawierającej się w konieczności połączenia technik pozwalających na pracę nad motoryką, aspektami psychologicznymi i ogólną sprawnością, każdy sztab szkoleniowy stoi przed ogromnym wyzwaniem: zapewnienia zajęć bez ryzyka dla zdrowia uczestników.

Jesteśmy jedną drużyną

06-09-2018, 14:09 Trener stoi zawsze przed ogromnym wyzwaniem: jak z tak wielu indywidualności zbudować prawdziwy zespół?
502741749 zapisy@apstal.pl