Jaki obóz tematyczny wybrać dla dziecka?

19-12-2022, 17:43 Porady dla dziecka i rodzica

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już dzisiaj zdecyduj się na wybór odpowiedniego obozu dla Twojego dziecka. Jakie turnusy oferuje Akademia Piłkarska Stali Gorzów? Który z nich będzie najlepszy dla Twojego dziecka?

Jaki obóz tematyczny wybrać dla dziecka

Oferta obozów Akademia Piłkarska Stali Gorzów

Akademia Piłkarska Stali Gorzów to nie tylko treningi w sezonie – nasz klub oferuje również wyjazdy na obozy, a także półkolonie. Oferta turnusów organizowanych przez gorzowską akademię jest na tyle bogata, że każdy rodzic znajdzie odpowiedni wyjazd dla swojego dziecka. Jakie obozy proponujemy?

Obozy Activ Camp

Turnusy Activ Camp polecane są przede wszystkim dla dzieci lubiących aktywne spędzanie czasu. Obóz nie ogranicza się jedynie do piłkarskich treningów – Wasze pociechy będą mogły nie tylko grać w najpopularniejszą dyscyplinę sportową, lecz także spróbować swoich sił w siatkówce oraz koszykówce. Co ważne, dla każdego uczestnika przewidziany jest wyjazd do Tarnowskich Term. Obóz Activ Camp jest dla wszystkich dzieci, które kochają wypoczynek na sportowo!

Obozy piłkarskie Akademii Piłkarskiej Stali Gorzów

Obozy piłkarskie organizowane przez naszą Akademię to doskonały czas, aby udoskonalić umiejętności nabyte podczas treningów. Zimowe turnusy wyróżniają się przede wszystkim możliwością trenowania z wykwalifikowaną kadrą trenerską oraz różnymi atrakcjami, takimi jak turniej FIFA lub zabawy integracyjne, które dzieci wręcz kochają! Obóz piłkarski Akademii Piłkarskiej Stali Gorzów to doskonała okazja, aby zawrzeć nowe znajomości oraz udoskonalić indywidualne aspekty gry Twojej pociechy.

Obozy piłkarsko-pływackie

Obozy piłkarsko-pływackie są skierowane przede wszystkim do dzieci uwielbiających pływanie oraz piłkę nożną. Obie te dyscypliny się wzajemnie uzupełniają, dzięki czemu każdy uczestnik rozwinie się na wielu płaszczyznach poprzez zabawę i treningi. W ramach obozu dzieci zostają podzielone ze względu na umiejętności pływania oraz gry w piłkę nożną – dzięki temu Wasze pociechy nie będą odczuwać niepotrzebnego stresu.

Obóz taneczno-plastyczny

Szukasz obozu dla dziecka, które ma inną pasję niż piłka nożna? W ofercie turnusów organizowanych przez Akademię Piłkarską Stali Gorzów znajdziecie również wyjazdy o tematyce taneczno-plastycznych, podczas których Twoja pociecha nauczy, bądź udoskonali, swoje umiejętności taneczne oraz plastyczne. W ramach obozu oferujemy zajęcia przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Oprócz tego, zapewnimy dziecku liczne zabawy, które zapamięta przez długi czas.

Obozy Adapt Camp

Obozy Adapt Camp to turnusy skierowane do dzieci, które planują wyjazd na swój pierwszy turnus. W ramach wyjazdu organizowane są treningi piłkarskie, a także atrakcje związane z tematyką – każdy z uczestników ma możliwość wybrania jednej z opcji (do wyboru jest Minecraft oraz Superbohaterowie). Ten czterodniowy turnus to idealna propozycja dla dzieci, które obawiają się zbyt długiej rozłąki z rodzicami. Przełam pierwsze lody z obozami Adapt Camp!

Obozy Minecraft + Survival

Turnusy o tematyce Minecraft + Survival to idealny wybór dla fanów tej kultowej gry. Na dzieci czeka wiele atrakcji wyjętych ze świata produkcji Mojang, które połączone zostaną z tajnikami przetrwania. Podczas wyjazdu Twoja pociecha zdobędzie wiedzę i umiejętności survivalowe. Taki obóz jest odpowiednim wyborem dla dzieci zafascynowanych kwadratowym światem, w którym przetrwanie jest „chlebem powszednim”.

Bogata oferta obozów

Wybierając obozy Akademii Piłkarskiej Stali Gorzów, zapewniasz dziecku masę frajdy, którą zapamięta przez długi czas. Bogata oferta turnusów to wyróżnik naszej oferty – jesteśmy pewni, że znajdziesz w naszej ofercie wyjazd, który spełni oczekiwania Twojej pociechy!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl