Dlaczego warto wyjechać na obóz pływacko-piłkarski do Jarocina?

03-11-2021, 20:16 Porady dla dziecka i rodzica

Poza spalaniem tkanki tłuszczowej oraz kształtowaniem mięśni pływanie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego i krążeniowego! Wiedziałeś, że to jeden z najmniej kuntuzyjnych sportów? Dodatkowo ta czynność aktywuje prawie wszystkie mięśnie ciała! Zatem wysłanie dziecka na obóz, który gwarantuje zajęcia pływackie to podstawa dobrej zabawy oraz nauki zachowania się w wodzie, ale również solidna dawka zdrowia.

Wiesz już, jak wiele korzyści może przynieść pływanie. Jednak pamiętaj, że woda to żywioł. Tutaj kluczowe są ozasady bezpieczeństwa. Nauka pływania powinna odbywać się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Podczas obozu w Jarocinie opiekunowie przekazują fundamentalne umiejętności i aranżują bezpieczne zabawy.  Nie brakuje również ratowników.

Koniecznie sprawdź Naszą ofertę Zimowego Obozu pływacko-piłkarskiego w Jarocinie, gdzie stawiamy na połączenie dwóch dyscyplin, czyli piłki nożnej, którą kochamy całym sercem oraz zajęć na basenie! 

Przeczytaj więcej o obozie

W programie obozu:

 • „Jak ryba w wodzie” – a dokładniej pod wodą – czyli zajęcia z nurkowania, na których poznasz podmorskie głębiny i spojrzysz na świat przez różowe okulary (no dobrze – google pływackie, ale świat spod powierzchni na pewno wyda się lepszy).
 • Mam Talent – w naszych obozowiczach skrywa się wiele talentów, zabawa ta jest świetną okazją aby się pochwalić swoimi zainteresowaniami i pasjami! 
 • Dress Party – inaczej zwane również balem przebierańców, zachęcamy rodziców do spakowania obozowiczom kilku niekonwencjonalnych rzeczy bądź dodatków, z pewnością ułatwi nam to przygotowanie niezwykłej maskarady
 • zajęcia praktycznie – prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów pływania na dwóch poziomach: początkujący i zaawansowany,
 • zabawy w wodzie,
 • zajęcia artystyczne, warsztaty edukacyjne, kompleksowe treningi piłkarskie, "jemy zdrowo i na sportowo” -  jak być dobrym sportowcem przez zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie, oglądanie akcji i sytuacji meczowych oraz analiza z trenerem.
 • SPLASH & FUN – czyli prawdziwe wodne szaleństwo. No bo kto powiedział, że nauka pływania musi myć nudna. Z nami i ciekawymi akcesoriami pływackimi nuda nie ma szans!
 • Dress Party – inaczej zwane również balem przebierańców, zachęcamy rodziców do spakowania obozowiczom kilku niekonwencjonalnych rzeczy bądź dodatków, z pewnością ułatwi nam to przygotowanie niezwykłej maskarady
 • Wieczorne Opowieści – po aktywnym dniu każdy zasługuje na chwilę relaksu. Przyłączcie się więc do wspólnego śpiewu i wyluzujcie przy dźwiękach muzyki.
 • turniej w gry wirtualne na konsoli Sony PlayStation ,
 • wieczór kinowy w piżamach na własnej kołderce.
 • zajęcia teoretyczne – przestawienie i analiza różnych technik pływania.

Zdecydowanie Twoja pociecha nie będzie się nudzić. Obozy Akademii to dobra zabawa, ale również inwestycje w zdrowie dziecka!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group