Dlaczego warto pojechać na Obóz Zimowy z Akademią?

18-10-2022, 10:55 Porady dla dziecka i rodzica

Jesień w pełni, ale zima za pasem. To doskonały czas, aby pomyśleć nad zaplanowaniem ferii zimowych swojemu dziecku, pełnych aktywności fizycznej i ciekawych atrakcji! Obozy, zwłaszcza sportowe, dostarczają młodemu zawodnikowi wiele pięknych wspomnień i emocji! Jednak wśród rodziców mogą pojawić się wątpliwość, czy tak krótka przerwa zimowa to odpowiedni czas dla ucznia na sportową rozrywkę. Dlaczego warto zapisać dziecko na zimowy turnus?

zimowy turnus APSG

Kuj żelazo, póki gorące!

Jeśli Twoje dziecko pasjonuje się sportem, a na boisku czy pływalni spędza każda możliwą chwilę, to warto zadbać o rozwój jego hobby. Obóz sportowy zapewni adeptowi Akademii odpowiednią dawkę ruchu, potrzebną do prawidłowego funkcjonowania młodego organizmu. Dziecko będzie mogło szlifować swoje umiejętności piłkarskie czy pływackie, a przy tym będzie się doskonale bawiło pod okiem kadry trenerskiej.

Piłkarskie znajomości

Dziecko w młodym wieku szybko nawiązuje nowe relacje, dzięki temu integruje się z rówieśnikami i rozwija umiejętności interpersonalne, które w przyszłości mogą okazać się jego atutem. Na obozie Akademii uczestnik będzie miał możliwość zawarcia znajomości z piłkarskimi kolegami z innych lokalizacji, co jeszcze bardziej pozwoli  mu poczuć się częścią pomarańczowej rodziny. Jeśli Twój wychowanek pojedzie na turnus z kolegą, to z pewnością taki wyjazd zacieśni ich znajomość i będą mogli rozpocząć kolejne, wspólne  przygody.

Kształtowanie charakteru

W planie każdego wyjazdu dziecko ma zapewnionych wiele sportowych atrakcji i zabaw, aby nie nudziło się i mogło integrować z innymi dziećmi. Oprócz wspólnych gier, uczestnik codziennie będzie brał udział w treningach piłkarskich lub zajęciach sportowych. Wyjazd na turnus z Akademią pozwoli dziecku kształtować sportowy charakter i rozwinie jego obszar zainteresowań.

Wspomnień czar!

Każdy wyjazd dla dziecka jest bardzo emocjonujący i z pewnością zapewni mu wiele wrażeń na całe lata! Sportowy turnus może pozwolić otworzyć się na nowe możliwości, a także zawrzeć przyjaźnie, które zostaną w jego życiu na zawsze. Z perspektywy czasu zorganizowane wyjazdy są dla dziecka wspaniałą pamiątką z dzieciństwa.

Nie tylko sport…

Wieczorami uczestnik obozu będzie miał możliwość obejrzenia filmu, zagrania w wirtualnych rozgrywkach czy zostania mistrzem planszówek! Turnusy Akademii to nie tylko piłkarskie treningi, ale również wiele zabaw ogólnorozwojowych. Kadra zadba o to, aby każdy miał możliwość spędzania wolnego czasu na rozrywkach i przyjemnościach, aby także zapewnić uczestnikom obozu wypoczynek i relaks.

Sprawdź ofertę obozów

Przypominamy, że do 31.10. z kodem promocyjnym „FIRST100" otrzymujesz - 100 zł zniżki na obóz! Mamy nadzieję, że Twój mały sportowiec spędzi ferie zimowe  wspólnie z Akademią i ze swoimi rówieśnikami, a ta przygoda zapewni mu mnóstwo frajdy!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl