Lokalizacje Obozów Akademii - Dolsk

17-05-2018, 11:11 Akademia po godzinach

Wakacyjne treningi podczas obozów Akademii to doskonała okazja do podszkolenia swoich umiejętności. Ważne są zatem kwestie organizacyjne w przygotowaniu motorycznym zawodników, ale i zapewnienie im jak najlepszych warunków do pracy nad sportową formą. Przygotowując ofertę obozów, staramy się, by miejsce wypoczynku było dopasowane do potrzeb uczestników pod względem dostępności atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Przed wyjazdem warto jednak zapoznać się z miejscem wyjazdu, dlatego też rozpoczynamy cykl „Lokalizacje obozów Akademii”. Poznajcie Dolsk!

Dolsk to niewielkie miasteczko w Wielkopolsce, ulokowane w powiecie śremskim. Położony jest w urozmaiconej przyrodniczo okolicy nad jeziorem Dolskim Wielkim i Dolskim Małym. To właśnie obecność jezior i lasów (które zajmują aż 2950 ha powierzchni całej gminy) oraz ukształtowanie terenu Pojezierza Leszczyńskiego dostarcza dodatkowych walorów turystycznych oraz możliwości spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Nasze obozy organizowane są w ośrodku „Villa Natura” w Dolsku. Miejsce to oddalone jest o ok. 50 kilometrów od Poznania. Obszar obiektu jest 5-hektarową działką otoczoną lasami i brzegiem jeziora Dolskie Wielkie. Cały kompleks Villi Natura składa się z 7 budynków: 3 budynków noclegowych, sali bankietowej, sali biesiadnej, 3 sal konferencyjnych, stajni na 28 boksów oraz siodlarni.

Teren obiektu zawiera szeroką bazę sportowo-rekreacyjną. Na młodych sportowców czekają pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę nożną, boiska do siatkówki oraz gry w piłkę plażową. „Villa Natura” posiada także dwa korty tenisowe z syntetyczną nawierzchnią, szatnie oraz taras widokowy. Zajęcia piłkarskie poza boiskami sportowymi odbywają się także na Orlikach oraz w hali treningowej znajdującej się tuż przy kompleksie. Wszystkie formy rekreacyjne są szeroko rozbudowane i w pełni wyposażone, dzięki czemu każdego roku jesteśmy gotowi na ciężką pracę i dobrą sportową zabawę!

W tym roku w Dolsku odbędą się następujące obozy tematyczne: Activ Camp, Adapt Camp, obóz bramkarski, obóz e-sportowy, piłkarski, obóz Rodzic+Dziecko oraz obóz taneczny. W naszej ofercie pojawiły się także wyjazdy weekendowe do Dolska w ramach obozów Piłkarski Długi Weekend oraz Before Camp.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group