Wyjedź z Akademią – porada na udane ferie

24-11-2021, 13:48 Porady dla dziecka i rodzica

Coraz bliżej święta, a co za tym idzie zanim się obejrzysz przywitasz ferie zimowe Twojego dziecka. Nic bardziej nie cieszy, jak dobrze zaplanowany wypoczynek dla pociechy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wolny czas będzie wartościowy i dostarczy wspomnień na wiele lat! Przeczytaj nasz artykuł i poznaj nasze propozycje!

Dlaczego warto zapisać dziecko na obóz zimowy?

1. Nawiązywanie przyjaźni

Zorganizowany wyjazd dla młodego sportowca daje szansę na poznanie rówieśników i nawiązanie relacji, które mogą zapoczątkować przyjaźń! Odnalezienie się w środowisku i przynależność do grupy jest bardzo ważna dla dziecka. Obóz to dobra okazja do przełamywania barier i nieśmiałości.

2. Nie ma nudy!

Wyjazdy sportowe mają zapewniony harmonogram dla uczestników. Dzięki temu każda godzina przynosi nowe wyzwania, ciekawe zadania i aktywności. Z Akademią nie ma nudy!

3. Nauka samodzielności i okazja do kształtowania osobowości

Podczas obozu Akademii dzieci muszą nauczyć się pewnych reguł. Pomimo opieki trenerów uczestnicy uczą się samodzielności. Muszą pamiętać między innymi o tym, jakie rzeczy przygotować na trening oraz zadbać o porządek w pokoju. Samodzielności uczą się również poprzez podejmowanie decyzji podczas gier i zabaw.

4. Okazja do rozwijania i  odnalezienia zainteresowań

Wyjazdy tematyczne pozwalają na rozwijaniu poszczególnych umiejętności. Podczas wyjazdów dziecko może odkryć, że bardzo lubi pływać lub okaże się, że powinno kształcić swój talent bramkarski!

5. Aktywny wypoczynek

Zorganizowane wyjazdy Akademii dbają o aktywność fizyczną Twojego dziecka. Każdy wie, że ruch wpływa na zdrowie, ale również wzmacnia odporność i wyzwala hormon szczęścia! Obozy Akademii to połączenie zdrowia i zabawy dla najmłodszych.

6. Nowe doświadczenia i umiejętności

Wyjazd z Akademią to okazja do szlifowania piłkarskiej techniki oraz koordynacji. Co więcej dzieci próbują swoich sił w różnych konkurencjach sportowych oraz nabywają umiejętności interpersonalnych. Mogą stać się pewniejsze siebie i odważniejsze!

Sprawdź ofertę obozów Akademii

Postaw na różnorodność!

Oferta wyjazdów Akademii gwarantuje różnorodność. To nie tylko obozy piłkarskie. Jeśli Twoje dziecko uwielbia przygody i zabawy w terenie, to może liczyć na udany wyjazd! Dostępne są również obozy tematyczne, takie jak pływackie, taneczne i wiele innych wariacji!

Sprawdź ofertę obozów Akademii

Czy można skorzystać z bonu turystycznego?

Oczywiście, że tak! Wartość jednorazowa bonu to koszt w wysokości 500 złotych na dziecko do 18 roku życia. Dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze i zapewnić bezpieczny wyjazd swojej pociesze. Więcej o zasadach korzystania z bonu dowiesz się z tego artykułu.

Obozy Akademii to czas pełny radości dla naszych adeptów. Sprawdź ofertę 2021 i zapewnij zimowe przygody dla młodego sportowca!

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group