Wracamy na boiska!

01-04-2019, 09:11 Nowości

Wracamy na boiska! To nie primaaprilisowy dowcip, to prawda. Jak co roku w kwietniu przenosimy się z hali na świeże powietrze. Dzięki temu nasi podopieczni mogą nie tylko poczuć się, jak prawdziwi piłkarze, ale też mogą jeszcze bardziej poprawić swoje zdrowie. Ruch na świeżym powietrzu bowiem pozytywnie wpływa na nasz organizm.

Od listopada minęło 5 pełnych miesięcy. W tym czasie zawodnicy naszej Akademii trenowali pod dachem, w halach. Teraz, gdy nastała już wiosny, wracają oni na boiska. Treningi na świeżym powietrzu, to jest coś niesamowitego. Pozwalają m.in. na przeprowadzenie zajęć, które odzwierciedlają prawdziwe warunki meczowe.

Oprócz tego gra na otwartej przestrzeni ma inne korzyści, np. zdrowotne. Po pierwsze, narządy wewnętrzne są lepiej dotleniane, co może zwiększyć wydolność organizmu. Po drugie, poprawia m.in. samopoczucie. Bez dwóch zdań trenowanie na dworze sprawia więcej radości niż gra na hali.

Jeśli Twoje dziecko nie chce podjąć się aktywności fizycznej, a ty nie masz już żadnych argumentów, jak je do tego przekonać, to kliknij w ten odnośnik.

Jeżeli jednak jest wprost przeciwnie i Twoja pociecha nie może się już doczekać profesjonalnych treningów na świeżym powietrzu, to nie pozostaje Ci nic innego, jak zapisanie jej do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Trwają jeszcze wiosenne nabory, a  Twoje dziecko możecie skorzystać z dwóch pierwszych darmowych treningów zapoznawczy. Zapraszamy!!

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem:

Zapisz się!!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl