Wracają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie!

12-09-2017, 13:29 Turnieje

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu w naszej Akademii ruszają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie. Nadszedł czas na niepowtarzalną dawkę piłkarskich wrażeń na lokalnych orlikach!

O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.

- Miło nam, że już po raz kolejny możemy gościć wszystkie piłkarskie talenty na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich. Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozbijając swój talentmówi Bartosz Kujawa, trener z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa.

To właśnie turniej ma służyć podsumowaniu dotychczasowych prac i starań. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację. Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności, uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

Już dziś zajrzyj na www.wllp.pl i przekonaj się, dlaczego warto wziąć udział w rozgrywkach.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl