Trenuj przez całą przerwę zimową! Rozpoczynamy aktywne ferie z Akademią

05-02-2024, 16:10 Dodatkowe projekty

W wielu rejonach Polski dzieci już cieszą się przerwą zimową, a niektórzy jeszcze z utęsknieniem czekają na czas wolny od szkoły i zajęć lekcyjnych. Rozpoczęcie ferii zimowych to doskonała okazja do próbowania i nauki sportów zimowych, jak narty, snowboard, czy hokej na lodzie. Jednak pogoda nie zawsze sprzyja w podejmowaniu zimowych aktywności. Mamy na to sposób! Akademia Piłkarska Stal Gorzów zapewnia bezpłatne treningi piłkarskie przez całe ferie zimowe!

Ferie z Akademią Stal Gorzów

 

Dlaczego treningi Akademii odbywają się w ferie zimowe?

Doskonale wiemy, że nasi adepci kochają piłkę nożną i z utęsknieniem wyczekują za kolejnymi treningami. Regularne zajęcia piłkarskie zapewniają naszym zawodnikom odpowiedni rozwój oraz możliwość szlifowania swoich umiejętności, aby osiągać kolejne sukcesy. Jako klub piłkarski jesteśmy świadomi, jak ważny jest sport dla naszych zawodników, dlatego zapewniamy im możliwość trenowania przez cały rok, nawet w ferie zimowe.

Trenuj bezpłatnie przez całe ferie zimowe

W tym roku Akademia Piłkarska Stal Gorzów zapewnia nowym zawodnikom bezpłatne zajęcia przez całe ferie zimowe! Rodzic zapisując dziecko na zajęcia w terminie 12 – 25 luty zapewnia pociesze przerwę zimową pełną sportowych atrakcji i frajdy!

Zapisz dziecko na zajęcia w ferie zimowe

Zawodniku Akademii trenuj nawet 5 razy w tygodniu!

Przez okres ferii zimowych, Akademia przygotowała specjalną akcję dla nowych oraz aktywnych zawodników klubu. W ramach comiesięcznej opłaty dziecko ma możliwość uczęszczania na treningi Akademii w innych lokalizacjach, niż obecnie trenuje, a więc nawet 5 razy w tygodniu! Prosimy tylko o zwrócenie uwagi na godziny treningów, aby nie pokrywały się one z aktualnym harmonogramem zajęć w lokalizacji, w której dziecko już uczęszcza na treningi. W celu dołączenia na zajęcia innej lokalizacji prosimy, przed przyjściem na trening, o skontaktowanie się z koordynatorem konkretnej lokalizacji.

Sprawdź harmonogram zajęć

Ferie zimowe na sportowo i wesoło

Dwutygodniowa przerwa zimowa może okazać się magicznym czasem dla Twojego dziecka, ale również i dla Ciebie. Dziecko będzie miało zapewniony aktywnie czas, a także pozna swoich rówieśników z lokalizacji, którzy podzielają piłkarską pasję. Treningi Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów to najlepsza opcja na ferie zimowe pełne sportowych atrakcji i frajdy!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl