Startują wakacyjne treningi Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Zapewnij dziecku lato pełne frajdy!

24-06-2024, 10:08 Wakacje to odpowiedni moment na próbowani różnych aktywności, jest to również okazja do nawiązywania nowych znajomości i wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów mają zapewnione treningi przez całe wakacje. W dodatku, jeśli dziecko, oprócz swojej lokalizacji, ma jeszcze w pobliżu inną lokalizację Akademii, to może korzystać z opcji uczęszczania na treningi, nawet 5 razy w tygodniu!

Trenuj przez całą przerwę zimową! Rozpoczynamy aktywne ferie z Akademią

05-02-2024, 16:10 W wielu rejonach Polski dzieci już cieszą się przerwą zimową, a niektórzy jeszcze z utęsknieniem czekają na czas wolny od szkoły i zajęć lekcyjnych. Rozpoczęcie ferii zimowych to doskonała okazja do próbowania i nauki sportów zimowych, jak narty, snowboard, czy hokej na lodzie. Jednak pogoda nie zawsze sprzyja w podejmowaniu zimowych aktywności. Mamy na to sposób! Akademia Piłkarska Stal Gorzów zapewnia bezpłatne treningi piłkarskie przez całe ferie zimowe!

Wakacje 2020 – nie ma czasu na nudę!

03-06-2020, 11:58 Słońce już powoli wychodzi zza chmur, zaczyna się powolne odliczanie do wakacji. Nie zamierzamy spędzić ich w domu! Już teraz chętnie spotykamy się z Wami na boisku. Dodatkowo, zapraszamy na obozy, które organizujemy wraz z firmą Sportujmy! Sprawdź, co Akademia Piłkarska Stal Gorzów planuje tego lata!
502741749 zapisy@apstal.pl