Startują Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie - wielkie odliczanie

13-03-2024, 13:57 Turnieje
Wielkimi krokami zbliża się wiosenna runda rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, której zwieńczeniem będzie długo wyczekiwany finał WLLP w Dolsku. Podczas drugiej części sezonu młodzi zawodnicy będą mieli okazję, aby powalczyć o triumf, co bez wątpienia będzie dla nich świadectwem rozwoju. Rozgrywki WLLP to świetna okazja do weryfikacji nabytych umiejętności podczas rywalizacji z rówieśnikami. 

Wiosenne WLLP

Czym są rozgrywki WLLP?

Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie to projekt, który ma na celu oswojenie młodych piłkarzy z zasadami panującymi w trakcie meczu na boisku. To idealna okazja do sprawdzenia swoich sił i kompetencji, ale i świetna zabawa! Od najmłodszych lat dzieci uczą się wykorzystywania w praktyce nabytych umiejętności oraz wiedzy, zdobytej podczas treningów. Rozgrywki WLLP są niesamowitym doświadczeniem dla każdego zawodnika. Oprócz nauki zasad  fair – play i opanowywanie technik radzenia sobie w każdej sytuacji, dzieci będą miały zapewnioną dobrą zabawę i integrację z zawodnikami z całej Akademii.

Terminy WLLP dla AP Stal Gorzów już wkrótce

Dlaczego warto wziąć udziałw rozgrywkach WLLP?

Każdy trener wie o tym, że najlepszym treningiem jest mecz. Dzięki rozgrywkom WLLP młodzi adepci futbolu mają okazję sprawdzić się na tle rówieśników, których szkolenie oparte jest na podobnym systemie szkoleniowym. Rywalizacja to nie tylko egzamin nabytych umiejętności, lecz także dobra okazja do zawarcia nowych, boiskowych znajomości.

Rozgrywki WLLP to przede wszystkim integracja połączona z boiskowym fun’em — rywalizacja nie jest najważniejsza.

Terminy WLLP dla AP Stal Gorzów już wkrótce

 

Polub fanpage Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie, żeby być na bieżąco! 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl