Sportowe obozy priorytetem w wychowaniu młodych miłośników sportu

28-03-2017, 13:13

Wielu z nas obserwując młodego sportowca, zastanawia się co tak naprawdę powoduje, że ukochana przez niego dyscyplina pochłania go do reszty? Chęć nieustannego rozwoju zadziwia zarówno najbliższych dziecka jak i jego rówieśników. Przyjemność, jaką czerpie z uprawianej przez siebie dyscypliny, nie jest jednak odizolowana od wpływu dorosłych. To oni stanowią fundament wsparcia i nieustannej troski. Warto, aby poza planowaniem rozwoju sportowej kariery i nadzorze codziennych obowiązków, zaplanowali swoim pociechom chwilę odpoczynku.

 

ZAPLANUJ WAKACJE Z WYPRZEDZENIEM

Czas wakacyjnych przygód zbliża się coraz to większymi krokami. Maj to idealny moment, aby zaplanować wymarzony odpoczynek dla swojego dziecka. Gdzie najlepiej wysłać młodego sportowca i w jaki sposób wakacje mogą wpłynąć na jego rozwój? Z ciekawą sportową propozycją wychodzi SportujMy.pl – zapewniając profesjonalną opiekę najmłodszych gwarantuje niezapomnianą rozrywkę.

SAMODZIELNOŚĆ PRZDE WSZYSTKIM

Rola obozów sportowych w życiu młodego miłośnika aktywności fizycznej posiada niemal fundamentalny charakter. To właśnie poprzez zabawę może on posiąść niezbędną wiedzę z zakresu sportowego wychowania. Zdrowe odżywianie, najnowsza metodologia szkolenia w zakresie piłki nożnej czy możliwość pozyskania najważniejszych wartości, jakimi są zasady fair play i umiejętność pracy w grupie rówieśników, to zaledwie namiastka korzyści wynikających z udziału w sportowych koloniach.

PROFESJONALNA OPIEKA

Posyłając swoje dziecko na pierwszą kolonie, w głowie niemal każdego rodzica pojawia się nieunikniona lista pytań. Zastanawiając się jak zadbać o swoją latorośl, nie będąc przy niej, warto wziąć pod uwagę niemal każdy aspekt wycieczki. Pamiętając jednak, że obozy sportowe mają przede wszystkim uczyć samodzielności, każdy z opiekunów musi zaufać swojemu dziecku i z dystansem potraktować jego pierwszy wyjazd. Nie zapominajmy, że to dzięki obozom, najmłodsi uczestnicy, mogą zdobyć jedno z najcenniejszych doświadczeń. W tej jakże skomplikowanej, na pierwszy rzut oka sytuacji, fachową pomocą służy profesjonalna kadra. Opiekunowie SportujMy.pl, zastępując rodzica i najlepszego przyjaciela, dbają o to, aby każdy z uczestników nie odczuł tęsknoty za domem ani przez chwilę. Jak mówi kierownik projektu - Marek Pawłowski - Wielu mogłoby się uczyć od naszej kadry odpowiedzialności i podejścia do dzieci.

- Posiadane kwalifikacje i doświadczenie sprawiają, iż nie straszne dla nich żadne wyzwania. Pasja jaką wkładają w pracę członkowie kadry przekłada się na bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników. Nasi pracownicy chcą pobudzić u dzieci zamiłowanie do aktywności sportowych, w większości wypadków odnoszą na tym polu sukcesy. Nie zatrzymując się ani na chwilę w miejscu, każdego dnia rekrutujemy trenerów, którzy bez problemu odnajdują się w pracy z dziećmi.  

Jeśli planujesz idealne wakacje dla swojego dziecka już dziś sprawdź ofertę wycieczek i obozów organizowanych pod egidą SportujMy.pl. Dzięki współpracy z Akademią Piłkarską Reissa wszyscy uczestnicy kolonii mogą liczyć na pozyskanie cennych wskazówek od jej patrona – Piotra Reissa. Legenda Lecha pojawiając się na obozach, wprowadza wszystkich miłośników sportu w zdrowy tryb życia kładąc szczególny nacisk na aspekt przygotowawczy przez sezonem. 

Weź udział w niezapomnianej zabawie i przekonaj się jak cenne doświadczenie można zdobyć podczas sportowych obozów!

Nie czekaj i już dziś dowiedz się więcej pod numerem tel. 519 400 071 lub na stronie www.sportujmy.pl


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group