Promocja noworoczna – poleć Akademię i zgarnij koszulkę!

04-01-2016, 14:13
 
Zapraszamy do zapoznania się z noworoczną akcją „Poleć Akademię i zgarnij koszulkę”, dzięki której młodzi zawodnicy Akademii mogą otrzymać oryginalny trykot meczowy naszego klubu firmy Joma!

Dlaczego warto namówić swojego znajomego ze szkoły czy osiedla, aby został młodym piłkarzem? – Rozpoczęcie nowego roku to idealny moment, aby rozpocząć zajęcia w grupie znajomych. Treningi z najlepszym kolegą lub koleżanką to coś, co daje nie tylko ogromną radość każdemu dziecku, ale także pozwala na lepszą adaptację w nowym środowisku – mówi Krzysztof Grzybowski, Koordynator i Trener Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów.

 

 

Czym jest program polecający?

Noworoczna akcja Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów trwa do końca stycznia. Zgodnie z przyjętymi zasadami, każdy piłkarz naszego klubu, który poleci go znajomemu (a ten następnie zdecyduje się trenować dłużej poprzez zawarcie umowy), otrzyma oficjalną koszulkę Akademii firmy Joma – do wyboru kolor żółty lub niebieski. Trykoty pochodzą z najnowszej kolekcji z sezonu 2015/16.

 
Jak skorzystać z programu polecającego?

Wystarczy, że osoba polecająca, która już jest członkiem Akademii, wyśle e-mail na adres marketing@apstal.pl, w którym zawrze komu poleciła treningi (imię, nazwisko, numer AR osoby polecanej lokalizacja) lub przekaże te informacje koordynatorowi danej lokalizacji.

W razie pytań prosimy o kontakt w godzinach 9.00-16.00: 502 741 749.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl