Nowa kolekcja, czyli dalsza współpraca z Jomą!

22-06-2021, 11:40 Porady dla dziecka i rodzica

Akademia Piłkarska Stal Gorzów już od sześciu lat współpracuje z hiszpańską firmą Joma. Joma to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem. Jest partnerem wielu klubów ligi hiszpańskiej, a także kilku reprezentacji narodowych. Co więcej –  w swojej historii podpisywała indywidualne kontrakty z zawodnikami najlepszych europejskich klubów, w tym m.in. FC Barcelony czy Realu Madryt. Tym bardziej cieszymy się, że Joma ubiera naszych piłkarzy. W tym roku właśnie wprowadziliśmy nową kolekcję, kontynuując współpracę z hiszpańskim producentem. Co to oznacza? Od czerwca każdy zawodnik naszego klubu może korzystać z nowych strojów meczowych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat nowości w sklepie Akademii.

Współpraca i jej rezultaty

- ,,Dla Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów ważny jest wysoki poziom szkolenia, dobra baza treningowa i jakość sprzętu sportowego. Sześć lat współpracy z Jomą otworzyło nam wiele możliwości i drogi do nieustannego rozwoju. Cieszymy się, że z roku na rok możemy urozmaicać ofertę sklepu FootballPro, a nasi zawodnicy mogą wybierać nie tylko wśród strojów i dresów, ale również mają okazję do zaopatrzenia siebie w odzież termicznąobuwieortaliony, akcesoria. Jako jedyni w Polsce podpisaliśmy bezpośrednio umowę z centralą w hiszpańskim mieście Toledo i mamy nadzieję, że nasza współpraca dalej będzie przynosiła zamierzone efekty.” – podsumowuje Piotr Matecki, Prezes Akademii.

Dalsza współpraca z Jomą zaowocowała z wprowadzeniem innowacyjnej kolekcji. Znakiem rozpoznawczym Akademii nadal będzie kolor pomarańczowy, jednak jest on w innym, bardziej nowoczesnym odcieniu. Drugi komplet meczowy nabrał modnych turkusowych barw. Nowa kolekcja cechuje się wysoką jakością, oddychającym materiałem i innym, bardziej dopasowanym do ciała krojem. 

 Gdzie mogę przymierzyć i zakupić sprzęt?

a) w sklepie internetowym www.footballpro.pl w zakładce „Nowa Kolekcja”,,

b) w punktach partnerskich, których listę można znaleźć na stronie FootballPro w zakładce „O nas”,

c) telefonicznie pod numerem: 512 538 251 lub 511 171 837

d) mailowo pod adresem: sklep@footballpro.pl

e) podczas okresowych przymiarek, przeprowadzanych przez Koordynatora lokalizacji lub trenera grupy,

f) podczas turniejów.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona zestawów meczowych przypadnie wszystkim do gustu, a wysoka jakość strojów przełoży się na grę zawodników.

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl