Zadbaj o przyszłość swojego dziecka – ruszają nabory 2024

29-12-2023, 14:19

Nowy rok jest nowym początkiem, ale i dobrą okazją do podjęcia kolejnych wyzwań, aktywności, czy szukania pasji. Przyszłość dziecka jest w Twoich rękach i to Ty zdecydujesz, jak będzie spędzało swój wolny czas. Dodatkowe zajęcia sportowe mogą przynieść jemu  ogromną satysfakcję oraz frajdę. W Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów ruszają właśnie noworoczne nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek od 3. roku życia. Każdy zawodnik ma zapewniony pakiet bezpłatnych treningów, aby sprawdzić, czy ta forma zajęć jest dla niego odpowiednia. Treningi piłki nożnej to świetna odskocznia od komputera oraz motywacja do ruchu podczas zimy. 

Noworoczne nabory 2024 APSG treningi piłkarskie

Dlaczego lepiej zapisać dziecko do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, niż planować kolejne postanowienia noworoczne?

Zapisanie dziecka na treningi Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów gwarantuje Twojej pociesze rozwój sportowy, a także budowanie zdrowych nawyków. To doskonałe uzupełnienie aktywności fizycznej do lekcji wf-u w szkole. Dzieci na zajęciach Akademii mają zapewnione ćwiczenia, nie tylko piłkarskie, ale i ogólnorozwojowe, które pozwolą Twojemu dziecku poprawić koordynację ruchową, kondycję oraz wytrzymałość.

Jakie korzyści z treningów Akademii czerpie każdy zawodnik?

W Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów przede wszystkim stawiamy na zdrowie oraz prawidłowy rozwój każdego zawodnika. Nasza kadra trenerska dba o zapewnienie, jak najlepszych warunków do szkolenia na każdym etapie. Twoje dziecko dołączając do naszego klubu, otrzymuje od nas pakiet:

• bezpłatne treningi zapoznawcze,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach, np. Stal Cup,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu. 

treningi piłkarskie dla dziewczynek i chłopców Stal Gorzów

Zapewnij lepszą przyszłość swojemu dziecku

Uczestnicząc w treningach piłkarskich Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów Twoje dziecko zbuduje większą pewność siebie oraz się usamodzielni. Każde dziecko na treningu musi słuchać uważnie trenera i dostosowywać się do zasad panujących podczas zajęć, co pozwoli młodemu sportowcowi nauczyć się organizacji oraz punktualności. Uczestnik treningu podniesie swoje umiejętności sportowe oraz koordynacyjne, a także nawiąże nowe kontakty ze swoimi rówieśnikami, którzy będą podzielać jego sportowe pasje.

Jak przygotować dziecko na pierwszy trening w Akademii?

Dziecko w wieku 3-9 lat przychodzi na trening przebrane i gotowe do zajęć. Warto przyjść 15 min. przed treningiem, aby odnaleźć właściwe miejsce odbywania się zajęć.  Starsze roczniki mogą przebrać się  w szatniach. Dostosowanie ubrania zależy przede wszystkim od obiektu, w którym odbywają się treningi poszczególnych drużyn. Jeśli trening odbywa się na hali, dziecko powinno być ubrane w koszulkę, spodenki, getry oraz obuwie piłkarskie. W przypadku treningu na zewnątrz, strój należy dostosować do warunków atmosferycznych. W przypadku deszczu lub chłodu należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres, czapkę itd.). W momencie wyposażenia drużyny Akademii w jednorodne komplety meczowe, zawodnicy przychodzą ubrani w oficjalny strój naszego klubu.

Stal Gorzów treningi piłkarskie

Jak zapisać dziecko na treningi?

Umożliwiamy bezpłatne, zapoznawcze treningi, aby każdy nowy zawodnik mógł zapoznać się z formą treningów oraz z kadrą szkoleniową. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej małego piłkarza. Rejestracja dziecka na zajęcia jest bardzo prosta! Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 502 741 749 lub zapisy@apstal.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

502741749 zapisy@apstal.pl