Z nami nie ma nudy!

10-11-2021, 13:20

Dzieci uwielbiają wyjazdy i przede wszystkim zabawę! Siedzenie w jednym miejscu to dla nich zmora, a każdy dzień to nowa przygoda. Z tej przyczyny prezentujemy dwie oferty obozów Akademii, które zapewnią rozwój i nietuzinkową dawkę frajdy dla Twojego dziecka.  Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Dlaczego warto wyjechać na obóz minecraft lub brawl stars?

Czy zdarza Ci się powtarzać, że Twoje dziecko spędza za dużo czasu przed komputerem?

A co jeśli…

Przeniesiemy świat gry do rzeczywistości i uruchomimy wyobraźnię oraz wszystkie mięśnie naszego ciała?

Według Instytutu Badań Edukacyjnych dzieci, które grają w Minecrafta mają ponadprzeciętny iloraz inteligencji oraz lepiej sobie radzą z przedmiotami ścisłymi, szczególnie matematyką i przyrodą. Gra daje możliwości rozwoju dziecka w wielu aspektach, do których możemy m.in. zaliczyć:

– koncentrację, spostrzegawczość, szybką ocenę sytuacji,
– samodzielność w podejmowaniu decyzji,
– wyobraźnię przestrzenną, kreatywność,
– umiejętność współpracy, planowania oraz organizacji czasu.

Sprawdź ofertę obozu Minecraft! 

Minecrafta możemy zatem zaliczyć do wartościowych gier dla naszych dzieci.To samo dotyczy gry Brawl Stars. Jednak Minecraft oraz Brawl Stars jak każda gra zajmuje dużo czasu, przez co może negatywnie wpłynąć na inne obszary rozwoju dziecka między innymi – ruch.

W jaki sposób zatem połączyć korzyści płynące z kreatywności zawartej w grze oraz ruchu i uprawiania sportu?

Na to pytanie odpowiadamy kolejny raz poprzez organizację Obozów tematycznych Minecraft oraz Brawl Stars, podczas których uruchamiamy wyobraźnię i przenosimy wirtualny świat gry do rzeczywistości.

Sprawdź ofertę obozu Brawl Stars! 

Czekamy na Ciebie!

Dlaczego warto wyjechać na Obóz Taneczny?

Jeżeli Twoje dziecko lubi ruszać się do muzyki to ten wyjazd okaże się strzałem w dziesiątkę! Nie od dziś wiadomo, że taniec jest jedną z najpopularniejszych form aktywności fizycznej. Ta niepozorna zabawa rozwija mięśnie i przynosi wiele innych zalet dla najmłodszych. Poznaj je wszystkie i zapisz swoje dziecko na Nasz Camp taneczny!

Zajęcia taneczne wpływają na:

świadomość własnego ciała,
- zwiększa zakres ruchowy mięśni i stawów oraz poprawia koordynację ruchową oraz rytmikę,
- poprawia codzienną postawę ciała. Dzięki ćwiczeniu kolejnych figur tanecznych Twoje dziecko nie będzie się garbić oraz wzmocni mięsnie pleców, które w dobie komputerów cierpią,                                                                                               -- 
Buduje pewność siebie! Podczas tańca możesz być kimkolwiek chcesz, wcielasz się w rolę. Ty jesteś w centrum, a zatem budowanie pewności ruchów przełoży się również na ogólną samooceną oraz wpłynie pozytywnie na życie towarzyskie i relacje z rówieśnikami.

Obóz Tanecznym pozwoli rozwinąć powyższe umiejętności i sprawić, że dziecko rozwinie umiejętności techniczne i personalne

Sprawdź pełną ofertę i zapisz się na Camp!

Pamiętaj możesz skorzystać z bonu turystycznego, a także zaoszczędzić aż -100PLN z kodem FIRSTMINUTE! Nie przegap okazji i zagwarantuj dziecku niezapomniany czas!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group