Umów dziecko na bezpłatne treningi pod nr +48 502 741 749

lub przez przejrzysty formularz.

Dlaczego warto zapisać dziecko na treningi Akademii?

Wrzesień to doskonały moment na rozpoczęcie dodatkowych zajęć sportowych, które przyniosą Twojej pociesze wiele radości, zabawy oraz satysfakcji. W Akademii trwają nabory do drużyn piłkarskich, dedykowane dziewczynkom oraz chłopcom w każdej kategorii wiekowej! Zadbaj o zdrowie i sprawność swojego dziecka i zapisz je na bezpłatne treningi zapoznawcze. 

Zadzwoń i odbierz zaproszenie na bezpłatne treningi pod nr: +48 502 741 749

treningi Akademia Stal Gorzów

Wszystkie działania Akademii skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie - zdrowiu i szczęściu dziecka. Ponadto każdy nowy zawodnik otrzyma od nas pakiet na start:

• Bezpłatne treningi,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Oprócz powyższych zalet, w abonament treningów wpisuje się wiele pozytywów dla dziecka!

Przede wszystkim dziecko buduje swoją pewność siebie i samodzielność. Zawodnik musi dostosowywać się do zasad, które obowiązują podczas zajęć i zostały ustalone przez trenera, dzięki temu uczy się organizacji i punktualności.

Dziecko kształci także swoją wytrzymałość i dobrą koordynację ruchową. Ma zapewnione odpowiednie ćwiczenia, które pozwalają podnosić umiejętności i zdobywać wyższy poziom na zajęciach. W dodatku dziecko buduje relacje z rówieśnikami. 

Treningi na lokalizacji to świetna okazja, żeby Twoja pociecha mogła poznać dzieci w swoim wieku, które podzielają sportową pasję.

treningi Stal Gorzów

Jak zapisać dziecko na treningi?

Umożliwiamy 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak, by każdy zawodnik mógł przekonać się do sztabu trenerskiego i formy treningów. 

W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza.

Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

Na czym polega pierwszy trening w Akademii?

Po zarejestrowaniu na zajęcia wystarczy przyprowadzić dziecko na najbliższy trening dostępny w harmonogramie danej lokalizacji. Moment dołączenia nowego zawodnika do drużyny jest bardzo ważny, dlatego dbamy o jego szybką aklimatyzację w zespole.

Na pierwszym treningu dziecko może mieć stały kontakt z rodzicem, może obserwować kolegów i koleżanki przy linii bocznej boiska, bądź dołączyć do drużyny od razu!

Nasi trenerzy przedstawiają nowego zawodnika pozostałym uczestnikom zajęć, po czym następuję klasyczne przybicie piątki! Nasi trenerzy dzielą się miłością do futbolu, aby każdy moment obcowania dzieci z piłką obfitował w radość.

Co przygotować na pierwszy trening?

Najlepiej przybyć na miejsce ok. 15 min przed rozpoczęciem treningu! Strój sportowy zależy od warunków atmosferycznych. Przede wszystkim, powinien składać się z koszulki, spodenek i obuwia piłkarskiego. W przypadku deszczu lub chłodu po treningu, należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres).

Przypominamy także o wodzie niegazowanej (przynajmniej 0,5 l). Szczegółowe informacje na temat przygotowania do pierwszego treningu znajdziesz tutaj!

Stal Gorzów treningi

Co gwarantują nasze treningi?

Przede wszystkim szkolenie młodych zawodników oparte jest o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. 

Każdy zawodnik trafia do grup treningowych dopasowanych wiekiem i umiejętnościami, przykładamy wszelkich starań, aby dbać o jego zdrowie i odporność oraz gwarantujemy udział w wielu turniejach piłkarskich, gdzie stawiamy na integrację!

Więcej o naszych przewagach przeczytasz tutaj! Twoje dziecko ma szansę na sportowy rozwój na najwyższym poziomie i na świętowanie z nami wielu sukcesów!

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 782 705 289 lub zapisy@apstal.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

502741749 zapisy@apstal.pl