Poleć Akademię i zgarnij koszulkę!

12-10-2015, 15:54

Zapraszamy do zapoznania się z akcją „Poleć Akademię i zgarnij koszulkę”, dzięki której młodzi zawodnicy Akademii mogą otrzymać oryginalny trykot meczowy naszego klubu firmy Joma!

 

 

 

Dlaczego warto namówić swojego znajomego ze szkoły czy osiedla, aby został młodym piłkarzem? Treningi z najlepszym kolegą lub koleżanką to coś, co daje nie tylko ogromną radość każdemu dziecku, ale także pozwala na lepszą adaptację w nowym środowisku!

 

Czym jest program polecający?

 

Nowa akcja Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów trwa od 5 do 23 października. Zgodnie z przyjętymi zasadami, każdy piłkarz naszego klubu, który poleci go znajomemu (a ten następnie zdecyduje się trenować dłużej poprzez zawarcie umowy), otrzyma oficjalną koszulkę Akademii firmy Joma - do wyboru kolor żółty lub niebieski. Trykoty pochodzą z najnowszej kolekcji z sezonu 2015/16. Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ.

 

Jak skorzystać z programu polecającego?

 

Wystarczy, że osoba polecająca, która już jest członkiem Akademii, wyśle e-mail na adres marketing@apstal.pl z informacją, komu poleciła treningi (imię, nazwisko, numer AR osoby polecanej lokalizacja).

W razie pytań prosimy o kontakt w godzinach 9.00-16.00: 508 670 332.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group