OSTATNIE WAKACJE Z BONEM TURYSTYCZNYM!

15-07-2021, 12:19 Zrealizuj swój Bon Turystyczny na najlepsze wakacje w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów! To ostatnie wakacje, podczas których możesz go wykorzystać!

Bon turystyczny z Obozami i Półkoloniami Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów

04-08-2020, 10:47 Wakacje w pełni, z tego powodu każdy pragnie dobrze wykorzystać ten czas. Coraz częściej pojawiają się obawy, że z powodu sytuacji epidemiologicznej, a dokładniej jej skutków, Twoje dziecko nie będzie mogło spędzić wolnego czasu na wymarzonych wakacjach. Nasz budżet maksymalnie się skurczył i nie możemy pozwolić sobie na wydanie dużej sumy pieniędzy Jednak istnieje możliwość, aby rozwiązać ten problem!

Ferie na sportowo! Skorzystaj z darmowych treningów Akademii podczas całych ferii!

12-02-2018, 15:00 Nie ma lepszego sposobu na spędzenie wolnego czasu i spożytkowanie energii dziecka niż treningi w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Klub zaprasza do udziału w jedynej takiej promocji! Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś kariery w Akademii, teraz możesz trenować przez całe ferie za darmo!

Poleć Akademię i odbierz jedną z 10 koszulek Reprezentacji!

23-01-2018, 13:45 Przygotuj się na Mistrzostwa Świata! Poleć Akademię i odbierz jedną z 10 koszulek Reprezentacji! Bądź jak Lewandowski, Szczęsny, Krychowiak i Fabiański – kibicuj Reprezentantom podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w koszulce z oficjalnej kolekcji Biało-Czerwonych!

Poleć Akademię i odbierz piłkę!

18-10-2017, 13:43 A może niespodzianka? Przyprowadź swojego kolegę na trening i odbierz piłkę z oficjalnej kolekcji klubu!
Projekt i wykonanie: cogitech group