Jak ruch wpływa na dziecko?

22-09-2022, 11:38 Aktywność fizyczna pełni bardzo istotną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Sport pozwala na właściwy rozwój ciała oraz postawy młodego człowieka, ale również jest odpowiedzialny za kształtowanie psychiki. Poprzez ruch dziecko kształtuje swoja samodzielność oraz uczy się skupienia i uwagi.

Trenuj z klasą – Nabory Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów

21-09-2022, 15:55 Dryń – dryń wybił dzwonek naboru do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Czas rozpocząć rok szkolny w sportowym wydaniu! Jak to zrobić? Zapisz swoją pociechę na dwa zapoznawcze treningi i podejmij piłkarskie rękawice. Jak dołączyć do naszego klubu? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Dlaczego Twoje dziecko powinno brać udział w turniejach piłkarskich?

21-09-2022, 11:18 Sport niesie ze sobą ogromne emocje. Pierwsze strzelone gole, okrzyki kibiców i szybkie bicie serca to kolejne wspomniane budowane podczas podróży z piłką nożną. Wydarzenia sportowe mają niepowtarzalny klimat i odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Oprócz dobrej zabawy i dawki pozytywnych wspomnień przynoszą wiele wartościowych lekcji dla każdego uczestnika turnieju. O zaletach i powodach, dlaczego turnieje są ważne dla młodego zawodnika dowiesz się w tym artykule.

Jak przygotować dziecko na pierwszy trening piłkarski?

14-09-2022, 14:28 Pierwsze treningi budzą zarówno ekscytację, jak i obawę rodzica. Dlatego też ważne jest nastawienie i odpowiednie przygotowanie do zajęć. Akademia Piłkarska Stal Gorzów podpowiada, jak przygotować swoją pociechę na piłkarski debiut. Szczegóły w artykule.

Jak zapisać dziecko do szkółki piłkarskiej?

09-09-2022, 11:01 Powrót do szkoły, po dwumiesięcznych wakacjach jest dla dziecka nie lada wyzwaniem, co więcej jest to stresogenny czas dla najmłodszych. Dobrym sposobem na jego zredukowanie, jest zapisanie dziecka na zajęcia dodatkowe, dzięki którym da upust negatywnym emocjom i zrelaksuje się po długim dniu w szkole
Projekt i wykonanie: cogitech group