Jak na rozwój dziecka wpływa rolowanie mięśni?

16-05-2022, 16:04 Dziecko od wczesnego wieku powinno uczyć się wykonywania właściwego stretchingu oraz poznawać pozytywne strony regeneracji. Po każdym treningu mięśnie są zmęczone i niekiedy młodzi piłkarze mogą odczuwać lekki ból. Rolowanie mięśni to aktywność pozwalająca je rozluźnić i przyspieszyć ich odnowę, co bardzo dobrze wpływa na rozwój zawodnika oraz na jego postępy na treningach piłkarskich.

Trenuj z głową!

16-05-2022, 15:11 Wiele badań dowodzi, że mózg osób aktywnych fizycznie pracuje o wiele wydajniej od osób, które na co dzień unikają uprawiania sportu. Jak piłka nożna wpływa na układ nerwowy? Przeczytaj artykuł i poznaj tajniki pracy mózgu.

W drodze po mistrzostwo!

13-05-2022, 14:46 Wakacje już za rogiem, a to oznacza, że nadszedł czas, aby je zaplanować! Na jaki wyjazd zapisać dziecko, aby mogło aktywnie spędzić czas, a przy tym rozwijać swoje umiejętności? Champions Camp – Obóz Treningu Indywidualnego to idealna oferta dla młodych piłkarzy, spełniająca wszystkie te kryteria!

5 rzeczy, których nie wiesz o kobiecym futbolu

28-04-2022, 13:43 Początki jednego z najpopularniejszych sportów świata, czyli piłki nożnej sięgają czasów starożytnych. Gdzie więc mamy szukać poszlak odnośnie kobiecego futbolu? Kiedy powstała pierwsza drużyna piłkarska dziewczyn w Polsce? Przeczytaj artykuł i rozwikłaj zagadki dotyczące żeńskiego futbolu.

Odzież termoaktywna – istny zadaniowiec!

25-04-2022, 15:18 Powrót młodego piłkarza na orlik wiąże się z odpowiednim przygotowaniem. W jego wyposażeniu niezbędna okaże się odzież termoaktywna. Dlaczego? Przeczytaj artykuł i poznaj zalety oraz jej działanie!
Projekt i wykonanie: cogitech group