Czy trening na świeżym powietrzu służy zdrowiu?

16-09-2021, 13:45 Treningi piłkarskie zazwyczaj odbywają się na świeżym powietrzu. Dzieci, odwiedzają systematycznie orliki i boiska, by brać udział w ulubionych zajęciach! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy trening na świeżym powietrzu służy zdrowiu? Przeczytaj artykuł i rozwikłaj powyższą zagadkę!

5 powodów, dlaczego warto grać w piłkę nożną!

09-09-2021, 14:02 Wielokrotnie słyszy się powiedzenie, że sport to zdrowie! Choć to popularne stwierdzenie powtarza się jak mantrę, to nie każdy rodzic zachęca dzieci do aktywności fizycznej. W tym artykule poświęcimy uwagę nad zaletami płynącymi z regularnych treningów piłki nożnej. Zapraszamy do lektury!

Nabory do klubów piłkarskich 2021

01-09-2021, 15:15 Czy Twoja pociecha uwielbia zajęcia w-fu, a jej ulubioną zabawą jest gra w piłkę nożną? Pozytywne odpowiedzi wskazują na to, by rozpocząć piłkarską przygodę. Początek roku szkolnego to dobry czas, aby zapisać pociechę na zajęcia dodatkowe. Jednak wybór szkółki piłkarskiej wiąże się z wieloma rozterkami. Przeczytaj artykuł i pożegnaj się z wątpliwościami!

#WielkieNabory – Rozwijaj pasję swojej pociechy z Akademią Piłkarską Stal Gorzów!

30-08-2021, 13:07 Akademia Piłkarska Stal Gorzów ogłasza wielkie nabory do otwartych grup treningowych dla dzieci w wieku 3-12 lat. Jest to idealny czas, aby zachęcić malca do sportu! Dlaczego? Początek roku szkolnego to dobry okres na to, aby zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe, a treningi Akademii są doskonałym uzupełnieniem zajęć ruchowych w przedszkolu, czy WF-u w szkole. Aktywność fizyczna pozwala wyzwalać endorfiny, podkręca układ odpornościowy i wpływa na prawidłową postawę ciała. Oprócz zalet prozdrowotnych, zawodnicy uczą się kompetencji miękkich i odkrywają swoje zainteresowania!

Zawsze gotowi na trening!

03-08-2021, 14:44 Wakacje wakacjami, ale nasi zawodnicy trenują dalej! Choć zajęcia latem sprawiają ogromną radość, to warto pamiętać o specyfice szkolenia w upalne dni. Mianowicie o częstym piciu wody i odpowiedniej odzieży. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak przygotować się do letnich, piłkarskich ćwiczeń.
Projekt i wykonanie: cogitech group