Dowiedz się więcej o naszych półkoloniach!

29-11-2021, 09:56 Już za moment rozpoczną się ferie, a co za tym idzie ruszą pierwsze turnusy naszych obozów i półkolonii! W artykule doradzimy Ci, o czym warto pamiętać podczas zapisów na zroganizowany wypoczynek dla dziecka.

Wyjedź z Akademią – porada na udane ferie

24-11-2021, 13:48 Coraz bliżej święta, a co za tym idzie zanim się obejrzysz przywitasz ferie zimowe Twojego dziecka. Nic bardziej nie cieszy, jak dobrze zaplanowany wypoczynek dla pociechy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wolny czas będzie wartościowy i dostarczy wspomnień na wiele lat! Przeczytaj nasz artykuł i poznaj nasze propozycje!

Jak spakować się na Stal Cup?

15-11-2021, 12:11 Jak spakować się na Stal Cup? Bidon schowany? Strój i zapasowa koszulka? Nie zapomnij o kanapce. Czy tym razem będziesz perfekcyjnie spakowany? Bez wątpienia turniej piłkarski to duże wydarzenie dla dziecka. Jednak pierwszym krokiem do udanego turnieju jest odpowiednie przygotowanie malca na futbolowe wydarzenie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co spakować na Stal Cup!

Z nami nie ma nudy!

10-11-2021, 13:20 Dzieci uwielbiają wyjazdy i przede wszystkim zabawę! Siedzenie w jednym miejscu to dla nich zmora, a każdy dzień to nowa przygoda. Z tej przyczyny prezentujemy dwie oferty obozów Akademii, które zapewnią rozwój i nietuzinkową dawkę frajdy dla Twojego dziecka. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Dlaczego warto wyjechać na obóz pływacko-piłkarski do Jarocina?

03-11-2021, 20:16 Poza spalaniem tkanki tłuszczowej oraz kształtowaniem mięśni pływanie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego i krążeniowego! Wiedziałeś, że to jeden z najmniej kuntuzyjnych sportów? Dodatkowo ta czynność aktywuje prawie wszystkie mięśnie ciała! Zatem wysłanie dziecka na obóz, który gwarantuje zajęcia pływackie to podstawa dobrej zabawy oraz nauki zachowania się w wodzie, ale również solidna dawka zdrowia.
Projekt i wykonanie: cogitech group