Zawodnicy wracają na boiska! Jak przygotować się do treningu na dworze?

04-04-2024, 11:50 Promienie słońca, przyjemny, lekki wiatr, zielona murawa i piłka nożna – tak, mowa o treningach Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów na świeżym powietrzu! Kwiecień to czas, kiedy nasi zawodnicy wracają na boiska. Zarówno trenerzy, jak i adepci Akademii z utęsknieniem wyczekiwali momentu, aby wreszcie móc grać na świeżej murawie, jak zawodowi piłkarze. Warto jednak pamiętać, że pogoda w tym miesiącu bywa nieprzewidywalna, dlatego w poniższym artykule przedstawiliśmy kilka wskazówek, jak należy się dobrze przygotować.

Nabory Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów - zostaw telefon i trenuj z kolegami na świeżym powietrzu.

26-03-2024, 12:18 Dziecko wpatrzone w ekran komórki, w skupieniu siedzące przed komputerem lub z zaangażowaniem wciskające przyciski pada podczas gry - to widok pociechy, który bardzo często towarzyszy rodzicom oraz dziadkom. Pomimo faktu, że coraz więcej specjalistów porusza temat aktywności wśród dzieci i młodzieży, powstaje wiele webinarów, czy poradników, to jednak nadal statystyki pokazują, że dzieci za mało ćwiczą oraz spędzają wiele godzin przed ekranami telefonów i komputerów. Akademia Piłkarska Stal Gorzów wychodzi naprzeciw temu problemowi i ogłasza wiosenne nabory dla chłopców i dziewczynek od 3. roku życia!

Startują Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie - wielkie odliczanie

13-03-2024, 13:57 Wielkimi krokami zbliża się wiosenna runda rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, której zwieńczeniem będzie długo wyczekiwany finał WLLP w Dolsku. Podczas drugiej części sezonu młodzi zawodnicy będą mieli okazję, aby powalczyć o triumf, co bez wątpienia będzie dla nich świadectwem rozwoju. Rozgrywki WLLP to świetna okazja do weryfikacji nabytych umiejętności podczas rywalizacji z rówieśnikami.

Trenuj przez całą przerwę zimową! Rozpoczynamy aktywne ferie z Akademią

05-02-2024, 16:10 W wielu rejonach Polski dzieci już cieszą się przerwą zimową, a niektórzy jeszcze z utęsknieniem czekają na czas wolny od szkoły i zajęć lekcyjnych. Rozpoczęcie ferii zimowych to doskonała okazja do próbowania i nauki sportów zimowych, jak narty, snowboard, czy hokej na lodzie. Jednak pogoda nie zawsze sprzyja w podejmowaniu zimowych aktywności. Mamy na to sposób! Akademia Piłkarska Stal Gorzów zapewnia bezpłatne treningi piłkarskie przez całe ferie zimowe!

Nowy wymiar odporności z Aura Herbals

31-01-2024, 14:22 Z radością ogłaszamy, że firma Aura Herbals została oficjalnym partnerem Klubu Sportowego Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów! Ta współpraca otwiera nam drzwi do promowania wiedzy o zdrowiu. Wspólnymi siłami będziemy zwiększać świadomość wśród rodziców i dzieci na temat racjonalnej i bezpiecznej suplementacji w codziennej diecie.
502741749 zapisy@apstal.pl